Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A Diane35 fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Diane35 fogamzásgátló segíthet a szőrproblémáimon? Ugy értem, hogy kihullhat tőle a szőr, pl: a hasamon, vagy a hátomon? 15/l

Figyelt kérdés
2009. máj. 26. 14:59
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
15 évesen ne akarj fogamzásgátlót szedni!!!!! gyerek vagy még, a szervezeted fejlődik, növésben van, a homronjaid is!! ne borítsd fel az egészet egy hormonbombával!! ha meg ráadásul csak a szőr miatt szednéd arról minél előbb tégy le, használj gyantát, de ne hormontablettákat!!!!
2009. máj. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
inkább szőkítsd ki :)
2009. máj. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
ma voltam nőgyógyásznál és ő írta fel nekem, mert súlyos aknében szenvedek, csak kiváncsiságból kérdeztem, h a szőrproblémákra is jó-e(végülis az is a sok férfihormon miatt van...)
2009. máj. 26. 15:14
 4/10 anonim ***** válasza:
65%
szerinted az antibébi tablettában milyen hormonok vannak?:)
2009. máj. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
női hormon van a tablettában (diane35) és mivel benne sok a férfi hormonm ezért kell szednem a gyógyszert.
2009. máj. 26. 15:19
 6/10 anonim ***** válasza:
51%
Én nem szedném ezt a helyedben. ez egy elavult, bizonyítottan májkárosító gyógyszer, hatalmas hormonadaggal. több nőismerősöm is szedett ilyet, és nagyon megbánták. az abbahagyása után durva dolgok történtek. az egyiküknek visszajöttek az aknéi, de sokkal több és csúnyább, mint eredetileg, és aztán hullani kezdett a haja. az egyik másik meg nem bír teherbe esni, mert azóta nincs peteérése, mióta abbahagyta a gyógyszert. most olyan kezelésekre jár, amivel mestergésesen ideézik elő a peteérést. ami még fontos: ez a gyógyszer eredetileg egy aknékra való hormongyógyszer, a fogazmásgátlás csak a mellékhatása. ja, és azt elmondta a dokid, hogy csak 6 hónapig lehet szedni??
2009. máj. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A Diane35-öt antiandrogén (férfihormon ellenes) hatása miatt írják föl rendszerint. A férfihormon túltengés okozza az aknét, és a túlzott szőrösödést is. Azt nem gondolom, hogy így direktbe kihullik tőle a fölösleges szőr, de nem nő majd új, ezért fokozatosan ki fog ritkulni. Ez viszont elég sok idő, semmiképp ne várj hetek alatt drasztikus javulást, hónapok kellenek hozzá! Addig szerintem is gyantáztasd a szőrt le ott, ahol zavar. A bőröd is szépen ki fog tisztulni néhány hónap alatt.
2009. máj. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
95%

Én is ezt szedem,szerintem nagyon jó. Mindent elolvastam róla amit a kereső kidobott.. És valóban vannak csúnya dolgok, de azt is mindenhol máshogy írják. Ez valójában csak mellékhatásként nyújt védelmet a terhesség ellen. Két nővérem ezt szedte... Az egyik mai naoig modellkedik, gyönyörű haja van, és nem szőrősebb... A másik bármelyik pillanatban életet ad az első gyerekének. A harmadik nővérem többfázisú tablettát szedett, és elégge tönkrevágta... Na akkor most kire mi igaz?

Én már a negyedik levelet fejezem be. Aknéim igaz nem voltak, csak kicsit zsíros a bőröm, de már nagyon szép így is. Először viszont lehámlott. Hányingerem volt amikor elkezdtem szedni, de ennyi, már az is elmúlt... A szőröm viszont elég katasztrofális, de úgy veszem észre, MINTHA egy kicsit lassabban nőne már vissza...

De szerintem még egy kicsit fiatal vagy a fogamzásgátlóhoz, még biztos nem fejeződött be a fejlődésed... És remélem volt kivizsgálás előtte, vérvétel meg ilyesmi... :S

2009. máj. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Sziasztok!


Én is ezt szedem már 9 hónapja. A milligestet cseréltette le velem a doki, mert pattanásos volt az arcom. Lehet, hogy már nem jön ki annyi pattanásom, viszont mindig is voltak "szőr" problémáim, amik nem múltak el, hanem ugyanúgy minden reggel köszöntenek mikor tükörbe nézek. Erre tudnátok-e valamit ajánlani? igazából még ezt a dokinak nem mondtam, de már ott tartok, hogy az sem érdekel ha kinevet. Inkább ő, mint mások. Gondolkodom az injekciós módszeren, de az nem biztos, hogy segít ezen, bár állítólag csak progeszteron van benne.

2010. jún. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szőrproblémáim voltak, pattanások. Voltam endokrinológusnál és kiderült hogy PCOS-em van. Felírta a Diane35-öt. Az arcom teljesen kitisztult és állítólag a szőröm is ritkult.Sokan mondták mennyire megváltoztam. 6 hónapig szedtem most írtak fel egy gyengébb gyógyszert, mert ez nagyon erős.
2011. ápr. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!