Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tudna válaszolni egy nőgyógyás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudna válaszolni egy nőgyógyász vizsgálat nélkül, esetleg van itt valaki, aki járt így?

Figyelt kérdés
Nagyon örülnék,ha lenne itt egy nőgyógyász, aki választ adna, vagy valaki aki hasonlóképpen járt. Egy évig szedtem fogamzásgátló tablettát. 3 hónap telt el, és azóta nem jött meg, kicsit meghíztam, és minden hónapban, amikor meg kellene jöjjön a mensim 2 napig jön kevés halványbarnás folyadék. A gyógyszer szedésének abbahagyása után egyszer volt szexuális kapcsolatom (rögtön az abbahagyás után). Az első havi kimaradás után csináltam terhességi tesztet, ami negatív lett. lehetséges, hogy mégis teherbe estem? Vagy ez a gyógyszer szünet velejárója? 18/L
2012. jan. 10. 08:27
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, elmentem nőgyógyászhoz, hál'Istennek semmi bajom:)
2012. febr. 23. 18:50
 22/22 anonim ***** válasza:
örülök :)
2012. febr. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!