Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tudna válaszolni egy nőgyógyás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudna válaszolni egy nőgyógyász vizsgálat nélkül, esetleg van itt valaki, aki járt így?

Figyelt kérdés
Nagyon örülnék,ha lenne itt egy nőgyógyász, aki választ adna, vagy valaki aki hasonlóképpen járt. Egy évig szedtem fogamzásgátló tablettát. 3 hónap telt el, és azóta nem jött meg, kicsit meghíztam, és minden hónapban, amikor meg kellene jöjjön a mensim 2 napig jön kevés halványbarnás folyadék. A gyógyszer szedésének abbahagyása után egyszer volt szexuális kapcsolatom (rögtön az abbahagyás után). Az első havi kimaradás után csináltam terhességi tesztet, ami negatív lett. lehetséges, hogy mégis teherbe estem? Vagy ez a gyógyszer szünet velejárója? 18/L
2012. jan. 10. 08:27
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Miért nem mész el dokihoz??? Ennek szerintem több oka lehet, ha van is itt nőgyógyász, látatlanból szerintem nem igen tud biztos diagnózist adni.
2012. jan. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Anyagi okokból sajnos nem engedhetem meg, hogy a környéken jelenleg bármelyik nőgyógyászhoz is elmenjek vizsgálatra...elég sajnálatos, hogy egy sima rutinvizsgálat is olyan sokba kerül..legalábbis itt nálunk. De már így is meg vagyok ijedve...rengeteg baj lehet, rosszabbnál rosszabb...szóval ha semmiképp nem kapok magyarázatot, akkor valahogyan muszáj lesz pénzt kerítsek rá.
2012. jan. 10. 08:37
 3/22 anonim ***** válasza:

A baj a tablettában van. MUSZÁJ visszamenni a gyógyszert felíró orvoshoz, mert hormonálisan nagyon nincs rendben valami. Lehet, hogy szünetet kell tartani, lehet hogy másik tablettát kapsz, lehet, hogy lesz vérvétel is.

De MENJ EL, mert egy rossz tabletta, (főleg ilyen tünetekkel) meddőséghez, hajhulláshoz, szívritmuszavarhoz is vezethetnek.

2012. jan. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Lehet ha zavarosan fogalmaztam. A gond az, hogy egy év után abbahagytam a tablettát. Ameddig szedtem semmi baj nem volt, beállt a mensim, minden oké volt. Amióta abba hagytam, azóta nem jött meg ( 3 hónap)
2012. jan. 10. 08:41
 5/22 anonim ***** válasza:
Menj sztk-ba, ott egy fillért sem kell fizetni. Ott is dolgoznak lelkiismeretes orvosok, attól, hogy ingyen van. Minél hamarabb menj el, mert komoly probléma is állhat a háttérben, amit kezelni kell.
2012. jan. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Az SZTK-s nőgyógyászat ingyenes, mindenhol!!!
2012. jan. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Romániában élek.
2012. jan. 10. 08:46
 8/22 anonim ***** válasza:
romániában nincs betegbiztosítás?
2012. jan. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
melyik megyében?
2012. jan. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
tisztára mintha barátnőmet hallanám... csak nála kiderült ,hogy meddő lett :( szegényke.
2012. jan. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!