Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Óvszerrel védekezünk, de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Óvszerrel védekezünk, de mégis lehet rá esély?

Figyelt kérdés
Mindig védekezünk a barátommal, olyat sem szoktunk, hogy egy kicsit oda, vagy beteszi nekem a péniszét, tehát nem szexelünk felelőtlenül. De a mensesem mégsem jön meg... Alapból rendszertelen, ezért nagyon idegesít, hogy ezért, vagy pedig (ne ajd' isten) más miatt nem jött még eddig meg. Menjek el nőgyógyászhoz aki felír nekem vmi gyógyszert?
2012. jan. 6. 23:51
 1/7 anonim ***** válasza:
nőgyógyász nem hülyeség, de azért egy gyorstezstet se ártana vennetek...
2012. jan. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A december teljesen kimaradt, és azóta sincs semmi... Ha az óvszert először fordítva kezdte el felvenni, de aztán gyorsan megfordítottam, akkor ugye nincs rá sok esély, h sperma került rá? Remélem ez már a félelem miatt okozott kombinálás, elég hülyén hangzik, és józan ésszel gondolkodva nem hiszem h ez okozhatna terhességet...
2012. jan. 7. 00:22
 3/7 anonim ***** válasza:
Csinálj tesztet először is. Egyébként valószínűleg nem vagy terhes, hanem a hormonháztartásoddal van probléma, ezért rendszertelen a vérzésed is.
2012. jan. 7. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Először is: teszt.

Másodszor: nem tudom hány éves vagy, illetve mióta menstruálsz, de ha megvagy 17-18, el kéne menned nődokihoz, a rendszertelen menzesz miatt!

2012. jan. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok, kb 3-4 éve van menstruációm, de még sohasem volt pontos. Úgyhogy itt az idő, h felkeressek valakit. Köszönöm az eddigi válaszokat!
2012. jan. 7. 11:32
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehetőleg olyat keress, aki foglalkozik is a problémával, nem csak fogamzásgátlót ír fel, mert az csak elfedi a problémát, nem oldja meg.
2012. jan. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

beszelj anyukaddal! decemberben nem jott meg, es csak most kezdesz el panikolni? eleg nyugodt csaj vagy :D

23 F

2012. jan. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!