Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mikor kapom meg a fogamzásgátlót?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor kapom meg a fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés

Ha elmegyek iratni,onnantól mennyi időre számítsak míg kézhez vehetem?

Értsd: vérvétellel,vizsgálatokkal.


2012. jan. 6. 21:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
324 óra 8 perc 17 másodperc
2012. jan. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

hát úgy kb. egy vagy két hét.

ha minden jól megy nem több.

2012. jan. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Attól függ hol...

Ha trombózis hajlam vizsgálat is van, az kb. 3 hét ha jól tudom.

2012. jan. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Válaszd az injekciót tabletta helyett. Három hónapig működik, és olcsóbb a tablettánál. és kevesebb hormont tartalmaz.
2012. jan. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Utolsó: Előbb nézz utána miről beszélsz. Az injekcióról két orvos nyilatkozott nekem úgy, hogy "az ellenségének se adná be".

Írd be keresőbe, hogy depo-provera fórum, és olyan sztorikat olvashatsz, hogy kettéáll a füled. Jót még nem sokat olvastam róla, de rosszat annyit, mint a fene.


[link]

Tessék, ízelítő.

2012. jan. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

17 éves vagyok,lehet már az injekció?

Igazából arra is gondoltam,de nem tudom mennyire megbízható-e.

2012. jan. 6. 21:40
 7/11 anonim ***** válasza:
Én mondjuk nődokihoz elmentem és még az nap kiválthattam a gyógyszert. Engem nem küldtek sehova, már jó ideje szedem és semmi bajom nincs tőle
2012. jan. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát nálam nem szarozott a doki, elmentem, felírta..pedig maszekba mentem, hogy foglalkozzon velem. Azt mondta, hogy igazából sehogyan se lehet rájönni, hogy nekem jó e az a gyógyszer.
2012. jan. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Basszus olvassatok már bele a fórumba, amit linkeltem!!!
2012. jan. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
szerintem 17 évesen semmiképp ne adass be injekciót, ha az orvosod kicsit is odafigyel, be sem adná. Én is gondolkoztam rajta, de aztán beleolvastam az előző által linkelt fórumba (lehet, hogy nem pont ebbe), és azonnal elvetettem. Mellesleg 3 évig szedtem yasminelle-t, nem küldtek el vérvételre...megkaptam a receptet egyből, és kész. szerencsére nem is volt vele gond egyszer sem.
2012. jan. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!