Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátlót olcsóbban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátlót olcsóbban kapom meg ha van róla receptem?

Figyelt kérdés
Én most írtam fel egy fogamzásgátlót doktorral kaptam egy receptet és nem tudom hogy olcsóbban kapom meg e.? kösziii a válaszokat
2011. júl. 24. 11:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem, a recept azért van, hogy egyáltalán kiadják, anélkül meg jól körberöhögnek, vagy vehetsz a neten isten tudja honnan származó hamisítványt, ami jobb esetben csak nem használ, rosszabban meg felfordulsz tőle.

Ilyesmire asszem semennyi TB támogatás nincs.

2011. júl. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Fogamzásgátlót Magyarországon csak receptre lehet venni, anélkül meg sem kapod. 72 órásat pedig majd augusztus 1-től lehet recept nélkül is. 29N
2011. júl. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!