Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Gyors valaszok kellenenek....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyors valaszok kellenenek. Szerintetek hatni fog?

Figyelt kérdés

tortent 1 kis baleset tegnap a baratommal...hasznaltunk gumit csak valahogy ferresikerult a dolog.16 eves vagyok szerintetek a postinor2 segit a terhesseget meg

akadalyozni?


2011. dec. 25. 23:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs. Remélem gyors voltam.
2011. dec. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
bele kell hugyozni az kimossa a hokit, sósav hatása van a vaginában
2011. dec. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
ha küldesz magadról 1 fehérneműs képet elmondom
2011. dec. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
MUhahahhaha. Kilikasztottam a kotont.
2011. dec. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
hat igazan kosz de inkabb komolyabb valaszok kenenek
2011. dec. 25. 23:41
 6/17 anonim ***** válasza:
Arra itt ne nagyon számíts.
2011. dec. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, h. a Postinor 2 megbízható.
2011. dec. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
legalabb oszinte volt
2011. dec. 25. 23:44
 9/17 anonim ***** válasza:
0%

f@szom a gumitokba. Szerintem már kur*ára elavult egy dolog. Sőt nekem már a farkam se áll benne fel. Hallottál már a hüvely kúpról? esetleg valami kib@szott fogamzásgátloról, hogy ne csinálj gyereket akit kib@sznál az utcára?...ja persze, hogy nem csak azt hallottad , hogy a pasidnak mekkora farka van. Meg csak dugni kell karácsonykor.

. Amúgy az a valahogy az úgy történik ,hogy kiszakad és beléd folyik a g e c i tudod?...-.- istenem. Ez van, ha nem is hallott még valaki a szexről már csinálja;) sose késő elkezdi? ezt a sok műveletlen f@sz mondja aki szerint a gumi elöbb volt mint a f@sz, ha segít akkor amúgymeg esemény utáni tabletta de gondolom erről se hallottál. 19/f

2011. dec. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
ha nincs ertelmes valaszod inkabb halgass
2011. dec. 25. 23:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!