Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi értelme annak, ha valaki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme annak, ha valaki tablettát szed és még meg is szakítja a közösülést?

Figyelt kérdés
Nyilván nem bízik meg eléggé a tablettában, de csak azt nem értem, hogy ha úgy van vele, a tabletta nem hat rendesen, akkor azt hiszi a megszakítás elég? Vagy mégis mit gondol, aki így csinálja?
2009. máj. 19. 01:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Barkitol is hallottad ezt, mondd el neki, hogy a megszakitas a leheto legrosszabb modja a fogamzasgatlasnak. 1. Az ejakulacio elott atjuthat ondosejt. 2. Hosszu tavon gatlasokat es szorongast valt ki a fiubol, amibol akar impotencia is kialakulhat. Agyogyszer onmagaban elegendo, de ha valaki meg ennel is biztosabbra akar menni, akkor ott az ovszer,
2009. máj. 19. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez az, ezt én is tudom, de sokszor olvasok itt ilyen kérdéseket válaszokat, hogy A) fog.gátlót szedek, az első héten már szexeltünk, de a barátom kihúzta B) mi úgy védekezünk, hogy gyógyszert szedek de a biztonság kedvéért kihúzza a barátom. Ezek hülyék vagy mi?
2009. máj. 19. 01:38
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem hülyék, csak kicsit biztosabbra mennek.... Mi és pl tablettát és gumit használunk.... engem nem zavar hogy van rajtam (extra vékonyat alig lehet érezni) és még úgy sem kell aggódjunk...

( Egyébként ha a tabletta nem hat rendesen, akkor a megszakitás tényleg nem elég, mivel az előváladékban is van spermium... DE tény hogy amikor elélveza srác akkor sokkal több jut be a szervezetbe, így úgy nagyobb lesz a teherbeesés esélye, mintha nem a csajban élvezne el, szóval még mindig BIZTOSABB védekezés)

2009. máj. 19. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
61%
Aki ezt csinálja egyszerűen fél, és nem gondolja végig reálisan a tényeket. Így viszont kár hormonkészítményekkel bombázni a szervezetet. Semmi értelme szedni a tablettát.
2009. máj. 19. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom, azért kell a megszakítás is, mert mint tudjuk a tabi sem 100 %-os. A családban épp 3-an születtünk tabi mellett...
2009. máj. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy nem kár a hormonbomba, ha az illető nőnek egyéb problémái is vannak, úgy mint rendszertelen ciklus, erős menstruációs görcsök. Másrészt nem ártana elgondolkozni a pasiknak azon, hogy mindig a nő viseli a kockázatot és éppúgy joga van élvezni a szexet, ezért sokan azért szedik, hogy elengedhessék magukat szex közben és ne azon kelljen végig rettegni, hogy vajon hatott-e a pharmatex, kiszakad-e a gumi...

Jómagam is gyógyszert szedek, minden mellékhatásával együtt, de inkább az, minthogy teherbe essek. Még a pettinget sem tudtam igazán élvezni, mert akkor is azon járt az agyam, hogy az előváladéktól is teherbe lehet esni és hogy mennyire veszélyes még az ujjazás is, ha netán előváladékos/spermás a keze... Szal igazán elengedni magam és élvezni a szexet csak tabi mellett tudom.

2009. máj. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!