Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi van most, Szüzesség elveszt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van most, Szüzesség elvesztése után mi lesz a menstruációval?

Figyelt kérdés
elvesztettem, és nem tudom h ilyenkor mi normális, mi lesz ilyenkor a menzeszemmel? mikor kell megjönnie? meddig késik? normáils ha késik? mikor fog beállni rendszeresre?
2011. dec. 18. 14:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Marad úgy ahogy eddig volt.
2011. dec. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
79%
Igen, normális ha késik, nem mindenkinél de a legtöbb esetben szüzesség elvesztése után késik a menstruáció. Nekem például egy hetet késett, utána viszont már rendszeres volt.
2011. dec. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
29%

Semminek nem szabad történnie a menzeszeddel a szüzességed elvesztése után.

Ha eddig rendszeres volt és most késik, akkor épp ideje venni egy terhességi tesztet, biztos, ami tuti...

2011. dec. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
10%

Semmi nem fog változni. Ha késik, akkor annak más oka van.

Védekeztetek? A megszakított közösülés NEM védekezés!

2011. dec. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
védekeztünk gumival, amikor elvesztettem utánna késett 2 napot..... lefeküdtünk rá kb 2-3 hétre még1x és most már 4 napot késik.... normális ez?
2011. dec. 18. 15:10
 6/16 anonim ***** válasza:
Igen , olvasd el a második választ, azt én írtam és teljesen igaz.Aki nem tudja, hogy lehet ilyen az inkább ne válaszoljon.
2011. dec. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

#2 és #6 válaszát értelmezem: Olyan fiatalon vesztette el, hogy még be sem állt neki, ezért össze-vissza jött meg neki.


Mint, ahogy neked is kedves kérdező. Nem a szüzesség elvesztése miatt szór ekkorát, az semmin nem változtat.

2011. dec. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
52%
15:27 JAJ KEDVES ÉN 18 ÉS FÉL ÉVESEN VESZÍTETTEM EL ÉS NEM AZ ÉN TAPASZTALTAMBÓL VAGYOK BIZTOS BENNE HANEM A NŐGYÓGYÁSZOM SZAKVÉLEMÉNYE MIATT. NA MEG ANNAK MÁR JÓ NÉHÁNY ÉVE, HOGY ELVESZÍTETTEM, SZÓVAL TUDOK EGYET MÁST:)
2011. dec. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Kedves(?) ordibáló #8-as!


3 lány szüzességét vettem el, az eset időpontjában rendre 16, 19, 22 évesek voltak, mindegyikkel még jó ideig együtt voltam, így tudom, hogy egyiknek sem kuszálódott össze semmi, a 16 évesnek előtte is és utána is volt +-2 nap szórása, semmi nem változott.


De logikailag sem stimmel a dolog. Mi változott volna meg?

Orgazmusa előtte is lehetett, feltehetően volt is, így az semmit nem jelent.

Szűzhártya sérülhetett. És? Semmihez semmi köze, csak egy passzív hártya, ami a nemi élet előtti tizen x évig némi plusz védelmet ad a belső nemi szerveknek.

Az, hogy valami megjárta a hüvelyét? Járhatta más korábban is, ujja, uborka, banán, dildó, stb.


Egy logikus magyarázat lenne a te teóriádra: Ha mondjuk nagyon durván történik a dolog, de az meg egy másik téma...


Kedves kérdező! Elnézést a nyers megfogalmazásért, de:


Szeretkeztetek, vagy úgy istenesen megdöngettek???

2011. dec. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Azt sem tudod mit írogatsz. Úgyhogy nem válaszolok többet kérdező én neked akartam segíteni, te kinek hiszel. Egy tapasztalt nőnek vagy egy tudatlan fiúnak.
2011. dec. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!