Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha teherbe esett a barátnőm,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha teherbe esett a barátnőm, akkor ugyanúgy jönnek a menstruációval járó fájdalmai mint általában? (Pl. : duzzadtak és fájnak a mellei, fáj a dereka. )

Figyelt kérdés
Előző menstruációja után rögtön szeretkeztünk óvszerrel, még volt egy nagyon pici vérzése is, de tényleg csak nagyon kevés. Az a baj, hogy elszakadt az óvszer, és nem vettük észre, és ondó is jutott a hüvelyébe. Nagyon megijedtünk, másnap bementünk a nőgyógyászati ügyeletre, ott a doki azt mondta, hogy nem kell félni, szinte nincs is rá esély, hogy baj legyen, ezért nem is írt esemény utánit. De most 4 napja késik és nagyon félünk (korábban késett 1 hetet is, amikor még nem élt szexuális életet). Viszont a szokásos fájdalmai előjöttek, amiket fent is említettem, de vérzés nincs. Szerintetek?
2010. jan. 29. 22:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
70%

Az az általános, hogy ha vki terhes, akkor úgy érzi, mintha meg akarna jönni. De lehet, hogy tényleg meg akar neki jönni, még ne idegeld magad.

Amúgy nem tudom, milyen dokinál voltatok, én a múltkor pont így jártam, egy nappal a menstruáció után, és szó nélkül felírták az eseményutánit...

2010. jan. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Vegyetek tesztet. Ennyire egyszerű. Az talán kimutatja. De a patikában kérhettek olyat ami az első napokban kimutatja.
2010. jan. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Értem. És ha volt még vérzése, úgy szerintetek lehetséges hogy teherbe essen? Amúgy köszi.
2010. jan. 29. 22:09
 4/17 anonim ***** válasza:
49%
Osztom a doki velemenyet, nem terhes, es ha az lenne, nem produkalna premenstruacios tuneteket. Ha faj a hasa, dereka, feszulnek a mellei, meg fog neki jonni (ilyen koran ha terhes lenne is - amit nem hiszek-) nem lenne meg semmi tunete. Nyugi, holnapra mar lehet meg is lesz neki.
2010. jan. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen a mensesz alatt is eshet valaki teherbe, meg közvetlenül utána is.
2010. jan. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Késhet attól is,hogy eléggé feszült (pl:hogy terhes lehet),nem sok esélye van a terhességnek.4 napot késik ..egy teszt már kimutatja a dolgokat holnap vegyetek,ne a bizonytalanságtól kínlódjatok.
2010. jan. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
78%

Kedves 22.12-es simán produkálhatna ilyen tüneteket!!

Én azt hittem meg fog jönni mert minden jel arra utalt, megduzzadtak a melleim állandóan úgy éreztem mintha most jött volna meg stb aztán jött a + teszt. Igaz nálunk tervezett baba volt.

2010. jan. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Elhiszem, hogy voltak tuneteid, de azt nem, hogy a terhesseg 1-2 heteben!
2010. jan. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Ki beszél itt 1-2 hétről? Ha terhes, akkor 4-5 hetes...
2010. jan. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
jan 5-én történt a baleset.
2010. jan. 29. 22:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!