Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kihagytam 2 tabit, lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kihagytam 2 tabit, lehet belőle gond?

Figyelt kérdés

sziasztok!

szóval fogamzásgátló gyógyszert (Lindynette) szedek pár hónapja. rendesen szedem mindig, minden nap 6kor veszem be. pénteken szeretkeztem a barátommal reggel is meg délután is. utána 6kor ugyanúgy bevettem. viszont utána beteg lettem és egész éjjel hasmenésem volt, már nem sokkal a gyógyszer bevétele után...szombaton szintén bevettem de még akkor ment a hasam egész nap...szóval valszeg az se ért semmit. menjek orvoshoz hétfőn?:( járt már valaki hasonlóan?


2011. dec. 18. 13:32
 1/8 anonim ***** válasza:

Felesleges orvoshoz menni, úgy sem tud vele mit kezdeni.

Egy hétig használjatok gumit és reménykedj. Elég kevés az esély a terhességre.

2011. dec. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
igen, gondoltam esemény utánira de persze letelt a 72 óra..:( köszönöm azért.
2011. dec. 18. 15:22
 3/8 anonim ***** válasza:
Fogamzásgátló mellett egyébként sem szabad használni. Teljesen taccsra vágná a hormonháztartásod.
2011. dec. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is hánytam ki tabit, doki meg nem tudott semmit mondani, szal sokra azzal se mész. Használj óvszert, hónap végén terhes teszt, aztán annyi. 72 órás fogamzásgátló mellett tilos. Legalábbis ha jót akarsz magadnak.
2011. dec. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
72 órásat már nem is tudnék, 120 órásat vettem:)
2011. dec. 20. 20:39
 6/8 anonim ***** válasza:
56%
Atyaisten, ez egy nagyon buta megnyilvánulás volt. Nyilván a 120 órás is tilos, ha a 72 órás is.
2011. dec. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
elolvastam a betegtájékoztatót:)
2011. dec. 21. 19:16
 8/8 A kérdező kommentje:
ja és nem arra írtam hogy melyik tilos, melyik nem....:)
2011. dec. 21. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!