Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lányok! Nők! Mit szólnátok ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nők! Mit szólnátok ha betiltásra kerülnének a fogamzásgátlók?

Figyelt kérdés
2011. dec. 11. 19:44
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
Csak egy időre tiltatnám be, amennyiben anyagi fedezete van az új hadsereg kiképzésének, élelmezésének, stb. Nem fog egy csecsemő a kukában landolni.
2011. dec. 11. 20:46
 22/32 anonim ***** válasza:
ja, én óvszert se használok.. megszakitással meg pharmatex-szel védekezek, de ezt már elég nehezen tudnád megakadalyozni, h vki ne élvezzen belém :PPP
2011. dec. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:
Valamennyi többletszületés úgyis keletkezne ha elég hirtelen érkezik a tilalom, vagy egyszerűen egyik napról a másikra lekerülnek az üzletek polcairól vagy a nagykerek raktáraiból ezen termékek.
2011. dec. 11. 20:49
 24/32 anonim ***** válasza:
az éhező gyerekeket az állam fogja eltartani?
2011. dec. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 valaki a tömegből ***** válasza:
Csak úgy tájékoztatás képpen a középkorban disznóbéllel védekeztek, lehet hogy az emberek visszatérnének a régi alternatívákhoz. amúgy meg a gépiesített harcászati tehnológia nem hülyeség. Csak még nem fejlesztették ki rendesen és az alkalmazásaiban lévő lehetőségeket sem tárták fel teljes mértékben. Szerintem egy nagy előnye hogy a gép konstrukcióján mindég lehet javítani míg az emberi testnek vannak határai. lehet hogy a jövő háborúiba lesznek emberek is, de szerintem ők valamilyen génsebészet által kifejlesztett az átlag embertől jóval jobb fizikai képpeségekkel rendelkező lények lesznek.
2011. dec. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Lévén h ennek semmi az esélye nem szólok rá semmit. Pont h túlnépesedés van a világban, hogy őszinte legyek nagyobb esélye lenne annak h kötelezővé teszik. Bár ezért se az én életem alatt kell aggódni.
2011. dec. 12. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
nem érint meg,eddig sem azzal védekeztem,és továbbra sem szeretnék azzal 22L
2011. dec. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
előző vagyok,ja még az óvszer is,akkor marad a megszakítás+naptármódszer
2011. dec. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:

A Föld bizonyos pontjain túlnépesedés van, de ezt állami beavatkozással ott ahol probléma, lehet korrigálni. Mao Ce Tung-nak volt egy nekem kedves mondása: "Egy Föld van de Két Rendszer". Ezt ki kell egészíteni azzal hogy ma egy Földön élünk, de Négy Világban (Első, Második, stb). Ami egy térség baja, az nem a többi ügye. Magyarországnak fogy a népessége. Nagyrészt a nyugdíjrendszer tönkremenetele az oka Európa válságának. Nem volna Európa bajban, ha az emberek SZÜLNÉNEK ELÉG GYEREKET!

Nem érdemes ide keverni Brazil vagy India népességi bajait, mert baromira nincs közöm hozzá mint európai!

2011. dec. 12. 10:40
 30/32 anonim ***** válasza:
Semmit, mivel nem szedek.
2011. dec. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!