Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lányok! Nők! Mit szólnátok ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nők! Mit szólnátok ha betiltásra kerülnének a fogamzásgátlók?

Figyelt kérdés
2011. dec. 11. 19:44
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
Akkor jönne a középső ujjam.
2011. dec. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:

Félelmetesek az agyszüleményeid.A szovjet építkezések "emberanyaga" szerinted honnan volt?

Ne hozd már ezt példának.....

2011. dec. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:

álljatok már le! :)

Ez a sok negativisztikum, és hiedelem, és reménytelenség és háború ez mind a SÖTÉT OLDAL FELÉ TASZÍT ÉS HÚZ!

Egy Jedi nem így gondolkodik.

ÉS igen ha nem vigyázunk akkor a gépek veszik át az uralmat.

2011. dec. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
Emm, nem tudom hol éltek de Kína/Oroszország hidegháborúban van a NATO-val meg EU-val. Csak nem árt felkészültnek lenni...
2011. dec. 11. 20:17
 15/32 A kérdező kommentje:
Ez meg akkora baromság hogy a "gépek veszik át az uralmat". Minden attól függ ki milyen célra programozza be a számítógépet... A látszólagos káosz valójában sosem kiszámíthatatlan, mert egyik dolog következik a másikból egyes szereplők szándékai szerint.
2011. dec. 11. 20:20
 16/32 anonim ***** válasza:
A Ceausescu rendszerben volt ilyen.
2011. dec. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan betiltatnád az összes fogamzásgátló müdszert? Nézd meg mi lett abból, hogy a szüleid nem védekeztek. Ez is elég nagy tragédia, hát ha mindenki így járna :(
2011. dec. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
semmit, most se azt szedek :D
2011. dec. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
Na, hajrá... Csinálj ilyen hadsereget, én meg a technikát segítségül hívva egyedül szembeszállok velük a kényelmes szobámból. UAV hadsereg kémlelődne minden egyes másodpercben. Mihelyt meglát egy mókusnál nagyobb élőlényt azt elpusztítja lézer segítségével (mivel egy rakéta fémburkolatát másodpercek alatt kiégeti, gondolom az emberben is jelentős kárt tesz). Mikrohullámú fegyverekkel megfőzném a belő szerveiket, pár másodperc alatt. és nem fognak visszavonulni, mert nem emberek.
2011. dec. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:

kihagytam:

hetedik voltam

2011. dec. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!