Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

10 hónapja szedem a Qlaira fogamzásgátlót, szerdán együtt voltam a barátommal(aznap múlt el a mensim és előző héten Kedden az első vörös tablettánál jött meg), aznap bevettem a gyógyszert, de csütörtökön későn értem haza, és elmaradt, pénteken negyed 4 kor tudtam csak bevenni. Lehetek terhes? És ha igen, melyik az a terhességi teszt, ami a legbizhatóbban és leghamarabban kimutatja ezt? El kell mennem dokihoz, és ott mit tudnak ezzel kezdeni, ha 9 napig élnek a méhemben a spermák?

CSAK NORMÁLISAK VÁLASZOLJANAK :D


2011. dec. 10. 18:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha rosszul szedted be a bogyókat, akkor szerintem lehetsz terhes, de biztos én nyilván nem tudok mondani. A 72 órás tabiról már lekéstél, úgyhogy ha tényleg terhes vagy, akkor már nem hiszem hogy bármit is tudna csinálni egy orvos ellene. Bár én nem sok esélyt látok a terhességre, de azért nem ártana egy doki.
2011. dec. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem leszel terhes.. nyugi..
2011. dec. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nem leszel terhes


amúgy a mai tesztek olyanok,hogy beágyazódás utáni 3.napon mutat ki pozitívat.Időben ez azt jelenti,hogy kb az aktustól számítva a 14.napon már biztosat mutat a teszt.


Én mikor szedtem fogamzásgátlót,bár mindig szabályos időben szedtem,azért 2havonta átlag a biztonság kedvéért elvégeztem egy-egy tesztet:)

2011. dec. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató válaszokat!:) Szerintem se lehetek terhes, csak a barátom kicsit túl spilázta a dolgokat és már kétségbeestem. Ma reggel elvégeztem egy tesztet és negatív lett :)
2011. dec. 11. 10:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!