Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha barátnőmel azt csináljuk,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha barátnőmel azt csináljuk, hogy menszesz elött 7 napal és menszesz után 7 nappal sexelünk óvszer nélkül akkor az minősül naptár módszernek? Szal ez így jó?

Figyelt kérdés
A többi napon óvszerel védekezünk... És van hogy vérzés útán 3-4 nap útán sexelenümk...
2009. máj. 15. 17:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Ajánlom a barátnődnek a ciklus.hu-t.

Azon látszik mik a "szabad" napok, de!! Teherbe még így is eshet, olyankor, amikor "szabad", még akkor is, ha úgy gondolja szabályos a ciklusa. Ha még nem akartok babát, abortuszt, idegességet, akkor javaslom, hogy ne így védekezzetek, nem azt mondom, hogy rossz az ötlet, de tudd vannak buktatói, és egy élet nem játék.

(8éve szabályos ciklussal, naptárazással, szabad napon estem teherbe, most 34hetes vagyok)

2009. máj. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nem lenne baj a baba, akkor nyugodttan csináljátok! Másképp egyátalán nem megbízható ez a módszer!
2009. máj. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Mi is így csináljuk a párommal, viszont, mi a szabad napokon megszakítást alkalmazunk, így talán valamivel kevesebb a teherbeesés kockázata. Egyébként én is ajánlom a ciklus.hu-t, én is azt használom.
2009. máj. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Azért a Magyar helyesírás szabályai-ra marad még időd?
2009. máj. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!