Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek csak a nő döntése...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csak a nő döntése lehet az abortusz?

Figyelt kérdés
Én lány vagyok, és nem vagyok abortuszellenes, sem nőellenes, de kiakasztó, hogy a környezetemben nem egy lány csinálta, hogy direkt teherbe esett. Egyéjszakás kalandokról volt szó, és rendre azt kamuzták a srácoknak, hogy szedik a tabit, nem kell félni. Volt olyan srác is, aki azért húzott gumit, de elszakadt, és utána mondta, hogy biztos, ami biztos, ő kifizeti az esemény utánit is. De persze, hogy ne ne, ő szedi a tabit, nem kell. Utána meg kopogtatnak a srácoknál, hogy fizessenek gyerektartást. Szerintem ilyen esetekben a srác is dönthessen már az abortuszról... Ti mit gondoltok erről? Bnőimmel sokat dumáltunk erről, és kicsit össze is kaptunk, mert szerintük én túl radikális vagyok, meg hogy a férfi csak ne szóljon bele, az ő hibája, hogy balf.sz. Én látom rosszul?
2011. dec. 7. 14:18
 1/10 anonim ***** válasza:

Részben igazad van, de maga az abortusz csakis a nő döntése lehet.

(Az egy más kérdés, hogy nem kellene senki nek sem így teherbe esnie, vagy utána egyedül kellene válllani a gyereket.)

2011. dec. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

ha a pasi nem akar gyereket húzzon gumit azzal a dumával, hogy a gyógyszer sem 100%-os. Máskülönben csőbe húzhatják, sajnos.

Egyébként mivel csak a nő eshet teherbe, ő dönt a magzat életéről és haláláról, akármennyire nem igazságos.

2011. dec. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez így szerintem is szemétség, de az abortusz az csak a nő döntése, vagyis bárki befolyásolhatja, de neki kell eldöntenie.
2011. dec. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
"ha a pasi nem akar gyereket húzzon gumit azzal a dumával, hogy a gyógyszer sem 100%-os" ez igaz, de mi van akkor, amit leírtam? hogy elszakadt a gumi, a pasi állta volna az esemény utánit is, de a csaj simán nem akarta. sztem ez olyan mértékű ge.ciség. sok nő ki van akadva, hogy jaj mert én csak a testemért kellek, de ilyen esetben a pasi miért kell? a spermájáért...
2011. dec. 7. 14:41
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem annyiban közös döntésnek kell lennie,hogy ha az egyik fél nem akarja a gyermeket,akkor az már elég szomorú.Csak úgy lenne értelme,ha azt két ember szeretné ugyanannyira,függetlenül attól,hogy egy párt alkotnak vagy sem.


Amiről te írsz,az viszont már összefügg a felelőtlenséggel,manipulációval,ami tök más tészta szerintem.Ebben tutira nincs benne az,hogy bárki is igazán akarja azt a gyereket.Csak valamiért megtartják :(

2011. dec. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A gyereknek joga van rendezett családban felnőni, a gyerekvállalás pedig közös döntés!!! Csak a nő, vagy csak a férfi nem dönthet! De mivel a nőé a feladat oroszlán része, és a saját gyerekszülési képességét veszélyezteti az abortusszal, így a nő szavának nagyobb a súlya!

Szerintem ha a nő meg akarja tartani akkor a férfinek bele kell törődnie. Ez elég kínos és nehéz kérdés, de mindkettőnek a vére, és az anyai dolgok túl erősek, hogy a férfi ítéletet mondhasson fölöttük!

2011. dec. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
33%

Elég hülyén gondolod, előttem leírták: a nő dönt, az ő teste, az ő élete, az ő felelőssége.


Igazán nem ér meg ennyi kínt egy hülye egyéjszakás kaland.


az a pasi aki dug mint a nyúl, az igazán számíthat erre hogy lesz egy-két potyagyerek.

A fogamzásgátló és a gumi mellett is estek már teherbe...ja és nagyon felborítja az esemény utáni tabletta a hormonrendszert.


Ha a nő nem veteti el agyereket szinte teljes mértékben ő issza meg a levét!

Szerintem nem sok nő van aki bevállalna egy ilyen kis kalandból egy terhességet....

Kivéve, ha a nő 35 év körüli és szeretne gyereket...de ez reális, mivel ő neveli fel. A pasival nem kell tudnia róla.


De ha már egy pasi ekkora ribanc hogy minden nővel lefekszik akkor vállalja a feleősséget is!


Neki ebből rossz nem származik:

1. apa lesz, lesz egy gyereke

2. nem kell neki érte semmit tennie, csupán egy kis összeg gyerektartást fizetnie.

Ellenben a nőnek:terhesség, szülés, felnevelés...gondolom munka nélkül...szóval ez nem olyan jó buli, de főleg a nő a vesztes ebben.


Amúgy nem mindenki képes abortuszra menni, ami teljesen érthető, nem?


Ha a pasi nem akar gyereket de du*gni akar, köttesse el magát.

2011. dec. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
félreérted, amit írtam. az ismerőseim DIREKT estek teherbe, és nem véletlen. ők akarták a gyereket, és persze miután belecsalták a csapdába a pasit azzal, hogy ugyan, szedem a tabit, szépen elkérték a gyerektartást is. és azért, mert valakinek volt egy egyéjszakás kalandja, még nem ribanc és nem a farka után megy. azért amellett, hogy jaj de hős a nő, mert neveli a gyereket, sztem rohadtul önző! mert ha egy nőnek joga van teherbe esnie, akkor egy gyereknek joga van teljes családba születnie, ahol mind a két fél akarja őt! így is annyi defektes ember él, minek eleve olyat a világra hozni, aki MÁR hátránnyal indul, mivel nincs apja, nincs apaképe, vagy ha van is, akkor is megérzi, hogy ráerőltették az apára és nem örül neki az apja. azok a 35-ös nők, akik hű de önmegvalósítóak és egyedül vállalnak gyereket, ők az önzőség példaképei. csak az számít, amit ŐK akarnak. karriert akar, megkapja. aztán gyereket, egyedül, megkapja. közben észre sem veszi, hogy megfosztja a gyereket a teljes család lehetőségétől. és akkor még komolyan a nők sírnak, hogy jaj, kihasználták a testem, miközben ők is ugyanezt teszik, csak megint magukat állítják be áldozatnak, hogy ohhh nevelhetem a gyereket... tudom, nem könnyű az abortusz, de ha nagyon szeretek valakit, akkor inkább nekem fájjon, mint neki: inkább nekem legyen lelki sebem, minthogy úgy hozzam világra, hogy már megsebeztem azzal, hogy nincs apja.
2011. dec. 7. 22:32
 9/10 anonim ***** válasza:
9%

"Elég hülyén gondolod, előttem leírták: a nő dönt, az ő teste, az ő élete, az ő felelőssége."


Pont hogy te gondolod hülyén!!! A férfinak is nagy felelőssége van mert az a SAJÁT VÉR SZERINTI GYEREKE!!! Mi olyan bonyolult ebben?!!! :S


"nem kell neki érte semmit tennie, csupán egy kis összeg gyerektartást fizetnie."


Amikor havi 30-at vonnak a fizudból gyerektartás címén és egyéb adósságod is van (ld devizahitel) akkor majd megtudod mi az gyerektartást fizetni!!!!


Mellesleg nem tudom miért van aza hülye kép a fejedben hogy a érfi megtartatja aztán meg lesz@rja a gyerekét?! A valóságban ha a férfi is meg akarja tartani akkor azért felelősséget vállal!!!



Te férfigyűlölő vagy!

2011. dec. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Végre egy érdekes kérdés. :D

H őszinte legyek, én még mindig azon vok h a csakis a nő döntése az abortusz, elvégre mit akarnak csinálni? Akarata ellenére "kikaparják?", elég brutális lenne.

Böszme emberek mindig is voltak, de ha egy pasit ennyire egyszerű átpalizni h egy olyan nő szavának hisz akit aznap este ismert meg akk páff. Meg nem tom, én a pasik helyébe a betegségektől is félnék úh tuti húznák óvszert akármit is mondana a csaj... Szóval a nőnek joga van azt csinálni a testével amit akar, de a pasinak is a sajátjával. Ha tutira nem akar gyereket akk ne adjon rá sok esélyt...

2011. dec. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!