Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mindezek ellenére lehetek terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindezek ellenére lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Egy ideje hányinger és szédülés, rosszullét jelentkezik nálam evés után vagy ha fárasztó dolgot csinálok. Elvileg lehetetlen, hogy terhes legyek, mivel szedek fogamzásgátlót, megjött a menstruációm és a biztonság kedvéért tesztet is csináltam, ami negatív lett. Egy ideje viszont betegeskedek, elvileg vírus is okozhatja a tüneteket, csak szeretnék biztosra menni. Érdemes lenne nőgyógyászhoz menni?
2011. dec. 2. 10:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne nőgyógyászhoz menj, hanem a háziorvosodhoz! Ne halogasd, nehogy nagy bajod legyen! Biztos hogy nem terhességtől van, és ez nagyon nem jó jel! Amilyen gyorsan tudsz menj el orvoshoz, lehet hogy csak egy kis vírus, de lehet hogy nagy a baj, akkor meg vegyék észre minél előbb!
2011. dec. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez a nagy bajom...3 hete járok háziorvoshoz de csak antibiotikumokkal töm és nem igazán hat ahogy látom, még vérvételre se küldött el pedig lassan egy hete megvannak ezek a tüneteim...most azon gondolkozok, hova mehetnék, ahol normálisan kivizsgálnak, esetleg belgyógyászat?
2011. dec. 2. 10:55
 3/7 A kérdező kommentje:
Ja igen az emésztéssel is vannak gondjaim egyszer hasmenés jellegű hasfájás, talán hasmenés is, aztán napokig semmi, pedig minden nap szoktam egyébként.
2011. dec. 2. 11:02
 4/7 anonim ***** válasza:

Ajajj... hát akkor, nem tudom, talán magánorvost keress fel, jó tudom hogy rengeteg pénz, de ha komoly bajod van akkor muszáj:S:S

De igen, próbáld a belgyógyászt is, ha mást nem próbáld a nőgyógyászt is, hátha tud adni beutalód máshova. A lényeg hogy ne hagyd annyiban.

Párodnak nincs ötlete?

2011. dec. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia!! Ugyan ilyen bajom van, hányinger szédülés hasmenés, és én is fogamzásgátlót szedek terhes nem lehetek. ma voltam vérvételen, majd kiderül az eredmény. szólj az orvosodnak, hogy adjon beutalót teljes vérképre én is szóltam hogy elszeretnék menni mert nem vagyok jól mostanában. és javaslom az orvos váltást. amúgy vírus van valszeg az okozza.
2011. dec. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Na hazajöttem a rendes háziorvosomhoz aki rögtön adott beutalót vérvételre, mert vidéken tanulok de csak a saját orvosomban tudok megbízni ezek után meg főleg...elvileg vírusfertőzés és érzékenyebben reagálok az átlagnál az antibiotikumra, meg gyanú van vashiányra is.
2011. dec. 3. 14:38
 7/7 A kérdező kommentje:
Nektek pedig köszönöm szépen a válaszokat felpontoztam mindenkit :)
2011. dec. 3. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!