Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki járt már úgy, hogy nem...

Ki járt már úgy, hogy nem jött meg neki és a tesztek is negatívak lettek, de mindezek ellenére kiderült, hogy mégis babát vár?

Figyelt kérdés
Lányok csak kíváncsiságból kérdezem. Sajna nekem úgy tűnik megint nem sikerült a babó, nem tudom mi a helyzet. Az utolsó vérzésem július 10-én volt. Most jöttünk haza a nyaralásból, de mielőtt elmentünk 20-án reggel csináltam egyet, amit most ismét vetettem egy pillantást és szerintem úgy nézett ki mintha szellemcsík lenne.:((( A dokim csak szeptemberben lesz.
2010. aug. 28. 15:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Én jártam így. Ha írsz privit, szívesen leírom neked a történetemet, de itt nem akarom.
2010. aug. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Válaszoltam.:)
2010. aug. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem 17-én kellett volna megjönnie. Ma teszt negatív. A melleim ma elkezdtek fájni. A derekam egy hete fáj. Pattanások jelentek meg az arcomon, pedig nem szoktak. Jah, és sokat alszom. Ennyi, de nega a teszt. Szóval lehet nem vagyok az, de fura mindenesetre. TE? Van valami mellé, vagy csak nem jött meg. Egyébként tuti nem vagyok terhes. Fél éve volt hasonlóm, csak a derekam nem fájt, és akkor sem.
2010. aug. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Nekem csak olyan tünetem van, hogy amikor esedékes lett volna a menstruáció, akkor kb. 1-1,5 hétig megjön érzésem volt.Egyébként kaptam clostylbegytet 3*1 szemetamit júl. 13-17ig szedtem, majd 22-én kaptam ovitrelle szurit mellé és megint ez lett az eredmény. Azért írtam. hogy megint, mert december végén úgyan ez volt a szitu.
2010. aug. 29. 10:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Én lehet, hogy csinálnék egy tesztet a helyedben, hátha... Drukkolok Neked! Első voltam.
2010. aug. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!