Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Valakinek csináltak mostanában...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakinek csináltak mostanában vasectomiát?

Figyelt kérdés
20 évesnek már megcsinálják?
2011. nov. 29. 10:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nem a mi dolgunk ítélkezni, tényleg, de szerintem is gondold meg... Én lány létemre, 22 éves fejjel szintén úgy érzem, soha nem akarok gyereket, de egyáltalán nem zárom ki azt a lehetőséget, hogy 5-10 év múlva meggondolom magam, ha úgy alakul. A te hozzáállásod is nagyon meg fog változni (szerintem legalábbis), ilyen idős korban persze, az a fontos, hogy minél jobb legyen a szex, de ha nem akarsz gumizni, sok más lehetőség is van.. a barátnőd nem akar pl. fog.gátlót szedni? Meg amúgy is, ha becsúszik a baba, még mindig ott az abortusz... Most tudom, le leszek hurrogva, hogy mire buzdítom itt az embereket, de akiknek ilyen a hozzáállásuk, mint a kérdezőnek, és mellesleg jelen pillanatban nekem is, azoknál sokkal jobb, ha meg sem születik a baba, minthogy egy olyan 'családban' nőjön fel, ahol azt érezheti, hogy útban van, őt nem is akarták...
2011. dec. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
végülis sikerült megcsináltatni? én 30 vagyok, hasonló hozzáállással, most keresem a lehetőséget
2012. szept. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!