Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Valakinek csináltak mostanában...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakinek csináltak mostanában vasectomiát?

Figyelt kérdés
20 évesnek már megcsinálják?
2011. nov. 29. 10:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Miért akarod?:o
2011. nov. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Miért is lenne az jó?
2011. nov. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
A védekezés kérdésével nem kéne többet foglalkozni. Az ára is megéri, ha jól tudom 20000 Ft, amiből nem sok óvszer illetve fog. gátló tabletta jönne ki.
2011. nov. 29. 10:48
 4/12 anonim ***** válasza:
De nem lesz kölyköd.
2011. nov. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem 20 évesnek nem csinálják meg. Gondolj bele, előtted az egész élet. Nagyon meg kell gondolni az ilyet, hiszen ez nem egy olyan dolog, amit vissza lehet csinálni. Szerintem gondolkodj még rajta egy ideig...
2011. nov. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Eldöntöttem, nem szeretnék azon idegeskedni, hogy jaj a védekezés, jaj késik neki... Egyszerűbb megoldás.
2011. nov. 29. 11:04
 7/12 anonim ***** válasza:
Húúú, de kölyök a hozzáállásod...
2011. nov. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Persze az, ez nagyon gyerekes gondolkodás, aztán becsúszik a gyerek és tönkreteszi az egész életemet, karrieremet úgy ahogy van. Inkább nem kockáztatnék.
2011. nov. 29. 11:07
 9/12 anonim ***** válasza:

Nagyon elszántnak tűnsz. Ha így gondolod akkor csináltasd meg, de pusztán anyagi dolgok miatt megcsináltatni... hát nem is tudom.

De a tanácsom, hogy előtte mindenképpen fagyasztass le egy kis anyagot, nehogy később megbánd, hogy nem lehet saját gyereked. Így legalább a lehetőséged megmarad.

2011. nov. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
utolsónál a pont. mi lesz, ha 10-12 év múlva jön egy olyan csaj, akivel tényleg szeretnétek gyereket, de bocs, nem lehet, mert húsz évesen vasectómiám volt, mert nem akartam annyit idegeskedni meg gumithúzogatni. hodd el, akkor átkoznád a fejed, hogy hogy lehettél ilyen. ha meg is csináltatod, tényleg fagyasztass le valamennyit.
2011. nov. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!