Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A nőgyógyászom nem ajánlja a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőgyógyászom nem ajánlja a gyógyszert, mert azt mondja hogy az mindenhol felszívódik, hanem mini spirált szeretne felrakni! 26 éves vagyok és még nem szültem. Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés

2011. nov. 29. 10:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Mit számít hogy szültél e már? Vagy akarsz még gyereket?
2011. nov. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
szeretnék gyereket,de kb 2-3 év múlva
2011. nov. 29. 10:09
 3/12 anonim ***** válasza:

Én leálltam már 7hónapja a gyógyszerrel,évekig szedtem,és én ennek tudatában már spirált teteknél fel hosszútávú kapcsolatban,ha még nem terveznék gyermeket.


Neked kell döntened,melyiket választod.

2011. nov. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
én sem szedem már fél éve és évek óta együtt élek vkivel csak még nem akarunk gyereket.csak félek a spiráltól,mert írják hogy begyulladhat meg ilyesmi.
2011. nov. 29. 10:42
 5/12 anonim ***** válasza:

szules elott spiralt ajanlanak?

hmmmm.

nem szoktak,leven lehet vele gond ami miatt kesobb baba sem lehet.

2011. nov. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
szülés előtt tényleg nem szokták ajanlani.. pharmatex+megszakitás? nekunk már 5 hónapja bejön :)
2011. nov. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nuvaring...
2011. nov. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
csak minit ajánlott!!miért nem lehet gyerekem tőle?
2011. nov. 30. 09:02
 9/12 anonim ***** válasza:
nekem azt mondták, hogy sok mellékhatása lehet (mondjuk mindennek), de pl. hallottam már olyat is, hogy belenőtt a méhébe, ki kellett műteni, meg méhenkívűli terhesség... ezért nem teszik fel olyannak, aki még nem szült. mert ha egy tablettának van rossz mellékhatása, azt abbahagyod és elmúlik, és mégiscsak egy hormon a szervezetedben és nem egy tárgy a méhedben. na érted.
2012. jún. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
elnézést, most látom, 2011 :D
2012. jún. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!