Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terhes lehetek? Most egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes lehetek? Most egy hónapja abba hagytam a fogamzásgátó tabletta (lindynette20) szedését azóta a párommal óvszerral védekeztünk és tegnap előtt kellett volna meg jönnie a ciklusomnak?

Figyelt kérdés
Lehet hohy terhes vagyok vagy csak mivel nem szedem a tabit az hat rá?Várjak avgy már ma szerezzek be terhességi teszet ??
2009. máj. 13. 14:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha óvszerrel védekeztetek, nem vagy terhes. Bogyó abbahagyás után nem mindenkinek áll helyre rögtön a ciklusa. Ha néhány hónap alatt nem rendeződik, menj nődokihoz és helyreteszik gyógyszerrel. A saját megnyugtatásodra tesztelhetsz is.
2009. máj. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyébként miért hagytad abba?
2009. máj. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Azt hitted miután abbahagyod a bogyó szedést, majd rögtön szép és jó és csodálatos lesz a ciklusod, mi?

Én ugyan most kezdtem el szedni, de már most tudom, hogy vannak olyan nők, akiknek fél év után jött meg először bogyó elhagyása után...

Azért kíváncsi vagyok hány éves lehetsz... :/

2009. máj. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Közel 4 évig szedtem a tabit míg mostanra kiderült h. tönkre tette a májamat( most 22 éves vagyok). Tisztában vagyok azzal hogy idő míg helyre áll a hormonháztartásom ez Nem volt kérdés de Te szedd csak nyugodtan látom te Te okosabb vagy.
2009. máj. 13. 14:44
 5/8 anonim ***** válasza:

Meg lehet kérdezni, hogy derült ki, hogy tönkretette a tabi a májad?

Amúgy első ciklus nagyon kevés embernek szokott normális lenni utána, ha gumival védekeztetek gond nem lehet. Ha még hetekig nem jön meg, irány í gyógyítás, aki majd rásegít.

2009. máj. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

í gyógyítás = nőgyógyász :)

bocsi, kicst fáradt vagyok

2009. máj. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
persze hogyne!Elég sokat híztam de nem lehetett 100 %kosan a tabira fogni erre föl diéta,fogyi minden...nulla siker. Doki elküld kivizsgálásokra aztán a vérkép önmagáért beszél.
2009. máj. 13. 15:26
 8/8 anonim ***** válasza:

Persze, most akkor én vagyok a hülye azért mert szedem, meg mert tisztában vagyok ezzel.

Holott olvasd csak el a kérdésed... ha védekeztetek már hogyan lennél terhes? Egyébként négy év tablettaszedés után nem szoktak egy hónap alatt teherbe esni, hanem elég sokat próbálkoznak a párok...

2009. máj. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!