Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha valaki mondjuk 3 hónapig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki mondjuk 3 hónapig késlelteti fog. Gátlóval a 'menstruációt', akkor nagyobb mennyiségű vérzést fog tapasztalni?

Figyelt kérdés
Mielőtt jönne a szidalomözön, elárulom, csak elméleti a kérdés, eszemben sincs ilyesmikkel játszadozni, csak érdekel, ha valaki tologatni akarja, mire számíthat.
2011. nov. 22. 22:20
 1/6 anonim ***** válasza:

legkedvezőbb esetben gyerekre


de szerintem ezt nem tudjuk meg, mert senki nem olyan hülye, hogy ezzel szórakozzon magán

2011. nov. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nagy vszínűséggel nem maradna el három hónapig a vérzése, hanem tök rendszertelenül, vagy épp folyamatosan áttöréses vagy pecsételő vérzése lenne.
2011. nov. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

az első kettő baromsága helyett:

lehet késleltetni a menzeszt, le van írva a betegtájékoztatóban, hogy az adott típusú gyógyszer esetében hogyan történik - alapszabály, hogy fél évente max 1 alkalommal csinálunk ilyet és betartjuk a leírtakat -

a legegyszerűbb és legkevesebb probléma akkor van, ha kihagyod a 7 napos szünetet (vagy a hormonmentes tablettákat) és rögtön kezded a másik levelet, ilyenkor elmarad a menzesz

2011. nov. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
BOCS, az első kettőnek, hónap helyett napot olvastam...
2011. nov. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Milyen baromság? A kérdező 3 hónapról beszélt!!!!

Azaz 3 hónapig folyamatosan, szünet nélkül szedné a tablettát!

Kikérem magamnak, hogy baromságot írtam.

Nagy vszínűséggel igen is pecsételő vérzése lenne.

Az esetek nagy részében már akkor is pecsételés lép fel, ha csak egy szünetet hagy ki! Ezt orvos mondta nekem.

Ráadásul bnőm mesélte, hogy egyszer megpróbálta. Nem tartott szünetet, hanem elkezdte a következő levelet, ahogy a TÁJÉKOZTATÓ írta. És egy teljes levélen keresztül vérzése volt!!!!!

2011. nov. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:)
2011. nov. 24. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!