Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mikor jövök rendbe? Januárban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor jövök rendbe? Januárban kaptam depo provera injekciót. Sajna nem vált be, sokat híztam, rendszertelenül vérzek, stb.

Figyelt kérdés
Januárban kaptam depo provera injekciót. Sajna nem vált be,sokat híztam,rendszertelenül vérzek,stb.Most,hogy letelt a három hónap,mennyi idő míg helyre áll a szervezetem? Ha védekezés nélkül lennék együtt a párommal,teherbe eshetek?
2009. máj. 11. 14:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Jómagam nem használtam, de mikor érdekelt, utána olvastam, és rengeteg helyen olvastam, hogy a ciklus, meg úgy egyáltalán a szervezet olyan 4-5 hónap után billent teljesen vissza az egyensúlyába. Amúgy meg nem véletlenül kéne 3 havonta ismételni. Ha már túl vagy ezen az időkorláton, akkor nem véd, lehetsz terhes. Miért nem próbálsz ki valami értelmesebb fogamzásgátlót?


Ajánlom neked tiszta szívemből a Nuvaringet, azzal havonta csak egyszer kell foglalkozni mikor kiveszed-berakod. Nagyon alacsny hormon tartalmú, közvetlen vérbe adagol a hüvely nyálkahártyáján keresztül (nem megy át az emésztőrendszeren), nem okoz elhízást, nem borítja fel a ciklusodat és szex közben sem lehet érezni. 3 havi adag 8600 forint kb.


Olvass utána, jó sok kérdés van itt róla.

2009. máj. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Na csak azt felejetettem ki h hüvelygyűrű...
2009. máj. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!