Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A 72 órás tablettának sok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 72 órás tablettának sok káros hatása van? Azt tényleg csak orvos írhatja fel? Vagy patikában is lehet kapni?

Figyelt kérdés
2008. márc. 21. 21:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Patikában lehet kapni,de tényleg scak orvosi rendelvényre vásárolható meg.Jelenleg hazánkban úgytudom 2 fajta is mert a Rigesoft a másik nevét meg nem tudom.Ezt is csak azért,mert nekem is szükségem volt rá.Sok "áldott jó"hatása van.1 hónapig hányingerem volt,émelyegtem,mostmeg össze vissza vérezgetek.Csak ha naon szükséged van rá scak akkor szedd be...tönkretesz... :(
2008. márc. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%
Én személyszerint nem tudok arról,hogy lenne károshatása ennek a tablettának és arról sem,hogy vényköteles lenne,szerintem az a legegyszerübb,ha leugrasz egy patikába és megkérdezed,mert biztos,hogy ott lehet kapni és útbaigazítást is kapsz.
2008. márc. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
1 válaszadó vok:Nekem 10 órát kellett várom,mire egy rohadék orvos felírta szóval el lehet nekem hinni:itt VECSÉSEN VÉNYKÖTELES ÉS A LEGTÖBB HELYEN IS AZ!!!!
2008. márc. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Vényköteles. Csak szakorvos, nőgyógyász írhatja fel. Vannak káros hatásai is, mert megbolygatja a hormonokat, mert hát jó nagy adag hormon van benne, hogy elmenjen a lehetséges baba. Utána rendszertelen lehet a vérzés, és el is húzódhat pár nappal, ahogy ezt az első hozzászóló is írta. Tényleg csak akkor vedd be, ha biztos vagy benne, hogy kell és terhes lehetsz.
2008. márc. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%
Nekem nem volt töle semmi bajom,csak 2 héttel a bevétele után megjött ha jol emlékszem. Bár ez egyénfüggö kinek a szervezete h reagál. Én pl megbántam h bevettem. Sztem nem lett ovlna rá szükségem mert smperma nem jött belém,és peteérésem se volt. Csak mégis nyugodtabban aludtam 3 hétig. és igen Vényköteles..:S
2008. márc. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
75%
Hát én saját tapasztalat alapján,úgy gondolom,h nincs semmi káros hatása...nekem még jót is tett,ami hát elég meglepő; például a vérzésem eléggé ingadozott, a tabletta után rendbe jött és rendben is van azóta...ja és még nem is lett gyerek a vége, szóval ha jó minőségű tablettát szedsz be,akkor semmi bajod nem lesz..a neve:escapella-5010ft-ért.
2008. márc. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak receptre kaphatod meg!! Mindenkinek máshogy reagál a szervezete, van akinek hosszú hónapokig meg sem jön!
2008. márc. 22. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Mindenképpen csak orvos írhatja fel, vény nélkül sehol nem fogod megkapni. Ha nem akarsz nőgyógyászhoz menni, a háziorvos is felírhatja neked. Én 1 hónapja vettem be, haspuffadáson kívül semmi mellékhatása nem volt, és a mensim is időben jött meg. Bár ez nyilván egyénenként különböző. Ha mindenképpen meg akarod nyugtatni magad, vedd be, de legközelebb jobban vigyázz, mert ez nem tic-tac, hogy olyan gyakran bekapkodd. Évente max. egyszer teheted meg,de jobb lenne, ha soha nem kéne alkalmaznod.
2008. márc. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
82%
Csak patikában lehet kapni és csak receptre! Szerintem rettenetesen erős gyógyszer. Sokkalta több hormon van benne, mint a sima fogamzásgátlóban. Ha szexuális életet élsz, inkább fogamzásgátlót írass fel és azt szedd. Kevésbé terheli meg a szervezetedet mint a 72 órás. Hormonzavarod is lehet tőle. A ciklusod hónapokra felborul, hízhatsz rengeteget. Szóval meggondolandó. Mondjuk z is igaz, hogy egy abortusznál még mindig jobb.
2008. ápr. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!