Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Előváladék okozta terhesség...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előváladék okozta terhesség valószínűsége?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy teherbe lehet esni megszakításos szex estén is! Viszont ahogy én utána olvastam, ennek elég kicsi a valószínűsége, mivel az előváladékot a prosztata termeli és abban nincs spermium! Viszont ez előző ejakulációból maradhatott sperma a hugycsőben, és az okozhatja a terhességet! De ha a pasi minden szex után elmegy pisilni, és a köv szeretkezésig eltelik jó pár óra, akkor gondolom csökken a valószínűsége, hogy megtörténjen a megtermékenyítés, nem? Szinte mindenhol mást mondanak ezzel kapcsolatban, kíváncsi vagyok mi lehet az igazság!
2011. nov. 16. 17:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
72%

"mivel az előváladékot a prosztata termeli és abban nincs spermium!"


Baromira értelmes helyen olvashattál utána, ha ezt találtad.

Az előváladékot NEM a prosztata termeli, hanem a Cowper mirigyek.


Egyébkén van egy olyan dolog, hogy pearl index. Ez egy szám, ami azt mutatja mg, hogy 100 nőből az adott védekezési mód mellett egy éven belül hány lesz terhes.

Hagy ne mondjam, hogy a megszakításnak az egyik LEGROSSZABB a pearl indexe. Gyakorlatilag egy év alatt 35% az esély arra, hogy ezzel a módszerrel vki teherbe essen (védekezés nélkül 80%).


Tök mindegy, hogy mi mit termel, ez a statisztika, amit nem egy-két emberrel végeztek el, hanem baromi sok emberrel.

Ha nem akarsz nem kívánt terhességet meg abortuszt, akkor védekezzél NORMÁLISAN, megbízható módszerrel. A megszakítás NEM az!!!!!!

2011. nov. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
legalabb kombinald pharmatex-szel, ugy már tuti :) de én csináltam már megszakitással is, és semmi bajom :D
2011. nov. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
a tégla ellen nem tudsz védekezni, de a terhesség ellen igen.
2011. nov. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Találtam egy értelmesnek tűnő cikket! Íme: [link]


Kedves fentebb válaszoló! Ne haragudj, hogy ilyen tudatlan volnék, hogy nem tudtam, hogy a Cowper mirigyek termelik az előváladékot! Bár ez sem sok mindent változtat a helyzeten, mivel ez sem tartalmaz spermiumot, csak azt ami az előző ejakulációból visszamaradt! Amúgy köszönöm kioktatást, de nincs rá szükségem, ugyanis ezt a módszert már nem alkalmazzuk, mivel antibaby tablettát szedek! Mivel magam is rájöttem, hogy buta dolog ilyen módon védekezni, bár szerencsére nem sikerült gyereket összehozni úgy sem!

2011. nov. 16. 20:27
 15/16 anonim ***** válasza:
akkor no para :) a tégla ellen se lehet mindig védekezni amugy..
2011. nov. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
vagyis félreértettem, no.. szal igen, a terhesség ellen lehet védekezni, de az esély mindig ott van.. ezzel egyutt kell elni :D
2011. nov. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!