Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Előváladék okozta terhesség...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előváladék okozta terhesség valószínűsége?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy teherbe lehet esni megszakításos szex estén is! Viszont ahogy én utána olvastam, ennek elég kicsi a valószínűsége, mivel az előváladékot a prosztata termeli és abban nincs spermium! Viszont ez előző ejakulációból maradhatott sperma a hugycsőben, és az okozhatja a terhességet! De ha a pasi minden szex után elmegy pisilni, és a köv szeretkezésig eltelik jó pár óra, akkor gondolom csökken a valószínűsége, hogy megtörténjen a megtermékenyítés, nem? Szinte mindenhol mást mondanak ezzel kapcsolatban, kíváncsi vagyok mi lehet az igazság!
2011. nov. 16. 17:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

SZERINTEM: Csökken igen.

De, hogy pontosabban kitudjam fejteni véleményemet, tippemet, elárulhatnád, hogy a ciklusod hányadik napján volt nagyjából az aktus?

2011. nov. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
35%
volt már olyan, aki megszakítással esett teherbe... én nem boncolgatom. bár érdekes feltevés, az biztos. nem t'om, mi termeli az előváladékot, de nekem ez egy kcisit furán hangzik.
2011. nov. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Termelheti a prosztata, mivel a spermában is megtalálható a prosztata váladéka.
2011. nov. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
A spermiumot a prosztatába vezető csőben is maradhatnak élő spermiumok, pont ezért a prosztatában is, annak ellenére, hogy az nem terheli. Vizeléssel a hímivarsejtek által bejárt útnak csak egy nagyon pici töredékét "mossa" ki. Ez egyénfüggő is, mennyi a spermium, mennyi az előváladék, mennyi marad a prosztatában (PC-izom erőssége is befolyásolja hogy az adott mennyiségnek hány százaléka lövell ki). Nem védekezés a megszakításos szex, ugyanúgy teherbe lehet esni, és erre nincs semmiféle százalék vagy hasonló.
2011. nov. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

"Termelheti a prosztata, mivel a spermában is megtalálható a prosztata váladéka."


Ez hülyeség. A hímivarsejteket nem termelheti a prosztata. A prosztata lényegében az ondót termeli (ez az a bizonyos váladék) és annak csak nagyon pici százalékát teszi ki a sperma, ami a herékben termelődik.

2011. nov. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
71%
lehet, hogy csak 1% az esély, de honnan tudod, hogy nem te leszel az az egy?
2011. nov. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
és honnan tudod, h ha kimész az utcára, nem esik a fejedre egy tégla, amibe belehalsz?
2011. nov. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

A 3. vagyok...


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__61..


Itt leírják, hogy a prosztata termeli az átlátszó részeket.

2011. nov. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
40%
ha peteérésed van, és belédélveznek, akkor 20% az esély a terhességre.. na most gondold el, h ha nincs peteérésed, és nem mennek beléd.. akkor.. szinte 0 az esélye..
2011. nov. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
és ezt nekem orvos mondta, ugyh no para.. de jobb ha hasznaltok pharmatexet is.. akkor nincs gond :)
2011. nov. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!