Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Melyik gyógyszert kezdjem el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik gyógyszert kezdjem el újra szedni? Yadine, Milligest vagy Mercilon? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Még pár éve szedtem Yadine-t vagy fél évig,akkor nem volt tőle semmi bajom,aztán pár hónap szünetet tartottam és újra elkezdtem,akkor utána pár órával mindig erős hányingerem volt ezért abbahagytam. Lehet hogy az a pár hónap szünet bezavart..talán pár év után hátha nem lennének ezek a mellékhatások. Milligestet is szedtem kb 1 évig,de előjöttek 1 év után kiütéseim a hasam aljától kezdve ami terjedt felfelé,nem tudni hogy a gyógyszertől-e,pár hónapig megvoltak,aztán abbahagytam és lassan elmúltak:S Lehetnek annak ilyen tünetei? Mercilont írt fel nemrég a doki,de azt nagyon nem akarok elkezdeni,mert arra írják a legtöbben a libidó csökkenést (tudom mindenkinél más,de) azt szinte teljesen kizárnám,de nem tudom melyikkel próbálkozzak újból,újjat már nem iratnék fel. Előre is köszi a válaszokat!
2009. máj. 9. 21:31
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
Szia! Én Mercilont szedek, rám nem volt semmilyen hatással... 2-3 kilót híztam csak, és a libidóm nem hogy csökkent volna, de nőtt. :D Ennyit tudok hozzáfűzni. :)
2009. máj. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem pedig ne reklámozzatok itt gyógyszer márkákat.
2009. máj. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Miért le lehetne? Pff

Én Mercilont szedek és rám sincs sok hatással, én nem híztam tőle, sőt amióta szedem tartom a súlyomat. Libidócsökkenés...hát az végül is igaz lehet, de mindenkire más a hatása. Én is tapasztaltan ilyet régebben, de most majd meghalok a szexért. Szal ez változó.

Azt szedd amit felírt a dokid!

2009. máj. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Ha megnéznéd elég sok kérdésben feltűnnek gyógyszerek nevei,szerintem nem vétek semmi ellen,ha ilyenben tanácsot kérek!


1. válaszoló köszi! Már napok óta olvasgatok és már tényleg nem tudom mit csináljak,lehet még ezt is meggondolom!

2009. máj. 9. 21:53
 5/9 A kérdező kommentje:
A Yadine-ról vki libidó csökkenéssel kapcsolatban...?? Amikor azt szedtem,akkor elég hamar szétmentem a barátommal,szóval ezügyben nem nagyon figyeltem fel ilyenre,de a legjobban efelé húznék!
2009. máj. 9. 21:55
 6/9 Nikcsi válasza:

Szia!


En a Yadine-t szedtem hosszu evekig es nekem az valt be a legjobban. Nem hiztam, nem lettem szorosebb, a menstruaciom 3 napos lett, se hasfajas, se derekfajdalom es ami teged erint NEM csokkent tole a libidom egyaltalan.

Nekem nagyon bejott, szerintem valaszd azt.

2009. máj. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
szia, nekem meg pont hogy a mercilontól volt libidó csökkenésem... :) mindenkire máshogy hat, próbáld ki, hátha :)
2009. máj. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem egy dokival kéne konzultálni, nem ?

Én Yadine-t szedek, semmi bajom vele

2009. máj. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Voltam már dokinál nemis 1x,de egyik se csinált semmilyen vizsgálatot,nemis küldtek el,pedig kérdeztem,hogy nem-e kéne:S Egyébként annyiból állt az egész,hogy megkérdezte,hogy milyen gyógyszert szeretnék szedni.. hát mondom:Én honnan tudjam??? Aztán felírt,de mégcsak kérdezni se kérdezett semmi mást tőlem,szóval részemről ennyit a dokikról!
2009. máj. 14. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!