Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit tegyek? Sürgős

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Sürgős

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, tegnap szeretkeztünk a barátommal és nem védekeztünk. Ez a menstruációm elmúlása után 1 nappal volt. Lehetek terhes?
2011. nov. 6. 17:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetnél terhes? Baromira el vagy tévedve. Csak azt nem értem, miért nem szex előtt kérdezel, ha ilyen tudatlan vagy.

Legalább beléd is élvezett?

Menjél el k.vagyorsan az ügyeletre és kérjél receptet, mert ha sokat várakozol, már lehet hatni sem fog.

2011. nov. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Istenem de buta vagy ! Meg is érdemelnéd hogy terhes legyél . Az elméleted meg hülyeség . Te sosem tanultál bioszt ? Amit tehetsz az az hogy szólsz anyukádnak és 72 órás esemény utáni tablettát kell kérni dokitól ! Sűrgősen !!!!!!!!!
2011. nov. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

nem élvezett belém, de egymás után többször is elment, megszakítással persze.., és 2 aktus között nem mosta meg a hímvesszőjét...

zért kérdezem hogy lehetséges-e hogy terhes vagyok.

2011. nov. 7. 00:33
 14/16 anonim ***** válasza:
Igen lehet hogy az vagy !
2011. nov. 7. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Bármikor teherbe lehet esni, mert peteérésed bármikor lehet. Ha nem szeretnél babát, akkor irány a nőgyógyász, ő felírja neked a tabit, és ki tudod váltani. Figyelj arra, hogy elég drága, akár 6000 Ft is lehet. És azt is tudni kell, hogy felboríthatja a menzeszed, émelygés kíséri, nem túl jó dolog. De jobb, mint egy nem kívánt terheség. Legközelebb védekezzetek óvszerrel!
2011. nov. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Bevettem egy esemény utáni tablettát, de tegnap óta sem érzem a mellékhatásait , pedig azt írja, hogy a tabletta bevételét vérzés, szédülés kíséri leggyakrabban...

vajon ez jelentheti-e azt hogy nem hat ...és mégis teherbe esek?

2011. nov. 8. 12:56
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!