Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Teherbe eshett a barátnöm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teherbe eshett a barátnöm ettōl? Alabb lent

Figyelt kérdés
Ket napja baratnommel pettingeltunk es simogattuk lent egymast a baratnom meg szuz szoval csak simogattam neki gyengeden es most aggodik hogy terhes lehet mert megfogtam a himvesszom es utana megfogtam a o nemiszervet es simogattam. Lehet e terhes ? Holnap kicsit keson de meg 72 ora elott elmegy surgossegi fogamzasgatloert. Azt mondta ho elejen szokott neki megjonni ilyentajekon. Teherbe eshetett e. Ezutan vedekezni fogunk es tudom hogy a sperma nem pusztul el egybol levegon. Szoval ismertek e ilyet aki igy lett terhes?
2011. nov. 5. 16:22
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Kedves valszolo!

Nem vagyok ennyire sotet de tudod sok embertol lehet sok dolgot olvasni... Inkabb megkerdeztem en is hogy 100%osan biztos legyek benne hogy az elovaladektol es attol hogy igy nyultam hozza nem lehet e terhes...

2011. nov. 5. 16:38
 12/19 anonim ***** válasza:

ha ettől terhes lesz akkor ő a szentlélek szállta meg .


hány évesek vagytok?

2011. nov. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Ne vegyen be tablettát, mert többet árt, mint használ. Nem lesz terhes, ne b.ssza szét feleslegesen a hormonrendszerét.
2011. nov. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 *emi* válasza:
A 72 órás tabletta egy lórugás a szervezetnek...kb. fél évnyi fogamzásgátló hormon adagjának felel meg,és ha ezzel előáll a nőgyógyásznak,nem valószínű h fel fogja írni neki...(mármint a sztorival)
2011. nov. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Ha csak simogattad, nem nyúltál be neki akkor meg pláne nincs gyerek a dologban! Nehogy bevegye, mert összekuszálja a hormonjait, a következő menszesze majd késik (vagy két menszi között barna pecsételés,) amire ráfogja majd, hogy biztos terhes.

Nem terhes. Ez 1000% !

2011. nov. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
A hüvelyébe nem nyultam be.Csak simogattam de mivel szüz igy oda nem nyultam és szerintem is 0.0000000000000000000000001 % az esélye. Köszönöm minden válaszolónak.
2011. nov. 7. 17:07
 17/19 A kérdező kommentje:
Am a felnyulást ugye ugy gondoltátok hogy az ujjamat teljesen betoltam neki a hüvelyébe igaz?:S
2011. nov. 7. 17:17
 18/19 anonim ***** válasza:
elképesztő sötétség uralkodik nálatok.a 72órás tulajdonképpen egy abortusz.meg ne probáljátok mert veszélyes
2011. dec. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Utolsó: A hozzászólásod alapján inkább a te fejedben van sötétség.

A 72 órás NEM abortusztabletta. NEM szakítja meg a terhességet!!!!


Ennek ellenére, mint már írtam, ennyitől nem lesz terhes és nem indokolt a tabletta használata.

2011. dec. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!