Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogyan lehet 72órás tablettát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet 72órás tablettát venni?

Figyelt kérdés
Szóval tudom, hogy receptre és nőgyógyásztól kell kérni receptet. De hány éves kortól adják ki? Egy 14 évesnek kiadhatják, ha felnőtt/szülő nélkül megy?
2011. nov. 4. 20:27
1 2
 1/13 anonim válasza:
Kiadhatják és akár be is adhatják...
2011. nov. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

hehehehe

háááhááá

höhh...

ok xD


mennyél jáccani

2011. nov. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Kiírják a nőgyógyászaton, de neked kell kiváltanod.


1 szem> 6 ezer ft.

2011. nov. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Kiadják, de azért az elég necces, ha már 14 évesen szükséged van rá. Remélem tudod, hogy nem 100%os. És hogy kb. 6 ezer forint.
2011. nov. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy gáz, és necces. Nem feküdtem le senkivel, petting közben történt egy kis baleset, persze ez nem mentség. Köszönöm a válaszokat!
2011. nov. 4. 20:40
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan mond már el mi történt. Hanyadik ciklus napon, hány napos a ciklusod?

Véleményem szerint petting közben nem igen tud olyan dolog történni, amihez 72 órás kell. Max ha ráélvezett a kezére és konkrétan feltuszkolta az anyagot a hüvelyedbe. De mivel gondolom ilyen nem történt...

2011. nov. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Szívesen leírom, bár már egyszer leírtam, és mindenki azt hitte, hogy kamu...A barátomat kielégítettem, utána pedig felhúzta az alsógatyáját (akkor még nedves volt). Eltelt kb. fél óra, kezet is mostunk, mire ő elkezdett engem simogatni, és ujjazni is. De mielőtt elkezdett simogatni, elfeledezett magáról, és benyúlt az alsógatyájába, mert fájt neki valami. Utána megnézte a kezét, nem látott semmit, és még dörzsölgette is, hogy van-e rajta valami. De semmit nem érzett. És ugyan nem rögtön rakta be z ujját de mégis parázom, mivel a 14. napon voltam. De a menstuációm nem rendszeres. Hozzáteszem,hogy nem két hete járunk, hanem 11 hónapja, és először történt ilyen.
2011. nov. 4. 20:54
 8/13 anonim ***** válasza:
Hát véleményem szerint, ha ettől teherbe estél, akkor annyira szerencsétlen vagy, hogy a 72 órás sem fog segíteni:D A legjobb lenne a elmennél az orvoshoz és elmesélnéd neki az egész sztorit. Szerintem nem fogja felírni.
2011. nov. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Szerintem sem írná fel, és nem is akarom beszedni. De nagyon félek...
2011. nov. 4. 20:59
 10/13 anonim ***** válasza:
azt azért hozzáteszem, hogy nem mindenhol adják ki ennyi idősen...barátnőmnek 17 évesen nem írták fel.
2011. nov. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!