Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van aki csak azért szed...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van aki csak azért szed fogamzásgátlót hogy a havi ciklust rendszeresítse?

Figyelt kérdés
szóval nem igazán vagyok jártas ebben, emlékszem volt egy lány ismerősöm aki fogamzásgátlót szedett folyamatosan de nem volt barátja. az jutott eszembe mintha azt olvastam volna valamikor hogy azért is szedik hogy rendszeresen beálljon a havi...dehát nemtom, a csaj 22 volt, akkorra gondolom azért hellyel közel beáll normális rendszerességűre. másik lehetőség amire gondoltam hogy néha lefekszi kegy fiúval..de akkor minek szedné folyamatosan? tudom hogy ezt tőle kellett volna megkérdeznem, csak kíváncsi vagyok mégis ti mit gondoltok?
2009. máj. 2. 14:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Van aki bőre miatt, van aki havija miatt, van aki a biztonság kedvéért.
2009. máj. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudom, hogy ő miért szedte. Én 19 vagyok, és nekem nagyon nem állt be, volt, hogy kimaradt hónapokra, volt hogy egy-két nap megszakítással állandóan menstruáltam, így én kaptam fogamzásgátlót. Szűz vagyok, most éppen nincs barátom, mégis szedem, mert már nagyon elegem volt, hogy állandóan rettegnem kellett tőle, hogy mikor csönget a Mikulás. Lehet, hogy a lány úgy volt vele, hogyha most leáll vele, hónapok míg újra rendszeres lesz a ciklusa, bármikor jöhet az újabb szerelem, akkor megint kezdheti szedni, és ezt látta egyszerűbbnek.
2009. máj. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát lányok én is a bőröm és a havim beállítása miatt kezdem el szedni 16 éves koromban (akkor még szűz voltam). 10 évig szedtem, azóta férjhez mentem és babát szeretnénk. 2 éve hagytam abba de még a baba nem jött össze. Hormonkezelésre kell járnom sajnos. Szerintem aki csak a ciklusa miatt szedné az ne szedje! Inkább rohangálnék újra a WC-re hogy megjön-e mint hogy szenvedjek ennyit a gyermektelenség miatt.....
2009. máj. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
:(
2009. máj. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

én meg 16 éves vagyok lány és nem menzeszelek azt mondták simán csak várnom kell és megjön mert másnál is előfordul ilyen késői korban de elmentünk 1 ultrahangos vizsgálatra ahol annyit állapítoottak meg hogy megvan minden szervem...de annyira félek hogy bajom van

szerintem elkmegyek egy nőgyógyászhoz most 1* és kérem a tanácsát

sok embertől hallottam hogy valószínüleg fogamzásgátlót felír majd és az rendbehozza ezt a hibát

2009. máj. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
23,5 voltam, amikor elkezdtem szedni, mivel gumival nem éreztem biztonságban magam és a mensim 12,5 év alatt sem vált rendszeressé. Szal tévhit, hogy mindenkinek beáll rendszeresre tabi nélkül!
2009. máj. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!