Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Most akkor terhes vagyok? Fontos!

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor terhes vagyok? Fontos!

Figyelt kérdés

Óvszer nélkül szeretkezünk mostanában,de soha nem ment el bennem,ha ott tart akkor vagy megáll,vagy óvszert húz.

Kaja után NÉHA! hányingerem van kicsit, vagy furcsa a gyomrom,de korábban is volt ilyen,igaz csak tegnap volt ilyen,ma már nem,de ma meg szinte egész nap ennék,vagyis nem nagyon akarok megtelni.. de tegnap nagyon eveset ettem,meg szombaton is,lehet azért. A melleim nem érzékenyek, görcsöl néha a hasam mintha meg akarna jönni.

Nincsen reggel hányingerem,semmi,se napközben.


2011. okt. 10. 21:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
41%

Ajj istenem annyira unom már ezt a sok okoskodót.


"remélem nem örökíted tovább a génjeidet.." "gratulálok, kereshetitek a neveket" stb.


Tény, hogy a kérdés arra vonatkozik, hogy lehet e? Persze, lehet. De mennyi az esélye rá? Nem élvezett bele! Nagyon kevés így az esély. Főleg, ha nem is a peteéréskor voltak együtt így.


Meg felelőtlen, ja. Kockáztat és legfeljebb vállalja a következményeit.


Meg tudom előváladéktól is lehet bla bla... Aztán majd ha babaprojektbe kezdtek, akkor meglátjátok, hogy nem is olyan könnyű.


Egyébként meg nyilván menjünk biztosra, ne kockáztassunk, véletlenül se legyen baba, de hogy miért kell mindig ez a gratulálok, lassan kereshettek neki nevet.. Áhh. Ti nem unjátok még?

2011. okt. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Családi ismeretségben két lány volt már abortuszon, akiknél összejött így a baba, hogy a csávó nem élvezett bele, és időben kihúzta. Aztán, hogy, hogy nem, a csaj mégis terhes lett valakitől...


Hidd el, akik nem akarnak gyereket, azok piszok könnyen teherbe esnek. Sajnos, tapasztalat. És nem mindenki küzd a gyerekkel, van akinek baromi gyorsan összejön.


És igen, kezdhet aggódni. Mivel te ilyen nagyokos vagy, valószínűleg azt is tudod, hogy attól még, hogy a csávó nem érzi, hogy elélvezett volna, bizony jöhet bőven anyag, ha az utolsó pillanatban megpróbálja elkapni.

2011. okt. 11. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
"Főleg, ha nem is a peteéréskor voltak együtt így. "-arról még nem hallottál ezek szerint, hogy a nőnek rendkívüli peteérése is lehet, amit egy orgazmus is kiválthat. Jé...
2011. okt. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!