Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Történt már Veletek olyan,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt már Veletek olyan, hogy egy 72 órás tabletta hatására (pl. Escapella) 2 alkalommal is megjött a menstruációtok 1 hónapban?

Figyelt kérdés

Velem még nem történt meg,de a tünetekből arra gondolok,h megint meg fog jönni,pedig ma múlt el.A tablettát 14.napom előtt szedtem be,lehet h ezért van ez?

Köszönöm a válaszotokat előre is!


2009. ápr. 30. 08:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Ahogy írod, többször bevettél már ilyen tablettát. A nődokid ilyen lazán felírja ezt? ezeknek a tablettáknak megelehetősen magas a hormontartalma, ezért csak sürgős esetekben lehet(ne) beszedni. De persze Te tudod, csak nehogy valami bajod legyen. Kérdésedre válaszolva: Alkalmazási idejétől függően befolyásolja a tüszőrepedést, tehát előfordulhat, hogy ha nem rég alkalmaztad, akkor bekavarhat a tabletta.
2009. ápr. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem,ez volt az első és utolsó eset is mikor ilyet kellett bevennem.De köszi szépen a választ!
2009. ápr. 30. 09:56
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

En is Escapellet kaptam abban az egy alkalomban, mikor szukseg volt ra. Nekem teljesen normalisna jott meg tole a menstruaciom.

Ha ketelyeid vannak, szerintem nyugodtan menj el a dokihoz, es kerdezd meg tole, biztos vagyok benne, hogy nem fog elhajtani, sot.

2009. ápr. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly, Rigesoft bevétele után nekem kétszer jött meg egy hónapban. Azóta minden visszaállt a normális kerékvágásba, sőt már a következő hónaptól visszaállt a rendszer.
2009. máj. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
jaj,de jó:)Köszönöm szépen
2009. máj. 2. 09:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!