Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen veszélye van a sok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen veszélye van a sok abortusznak?

Figyelt kérdés
A barátnőmnek már volt 4 és még lehet ujra megint terhes,micsináljak hogy megértse hogy baja is lehet.De nem tom pontosan hogy mi??? Segitsetek!!!!!!
2011. szept. 19. 15:43
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Mondd meg neki, hogy már 4 életet adhatott volna, de ehelyett 4et elvett. Nem bírja felfogni, hogy mit tesz? Egyet még megértek. Kis figyelmetlenség, és baj van. De 4??? Gondolom fel sem fogta, mit tesz ezzel. Nem is volt rá semmilyen hatással? Elég furcsa egy lány...

Ha kell, durván és túlozva magyarázd meg neki, hogy megölt 4 kisbabát, akik a sajátjai voltak, nem csinálhatja ezt a végtelenségig. Még mennyit akar? :/

2011. szept. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
58%

utolsó...az nem kisbaba, hanem magzat. pont. nincs saját teste, az anyában élősködik, és mi nők, bármily hihetetlen nem vagyunk két lábon járó inkubátorok.

ha babákat akarsz menteni, legyél béranya, és hordj ki amennyit tudsz, már ha birod erővel és ideggel, de ne itt oszd a diszkriminatív nőellenes észt, jó?

2011. szept. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Utolsó! Volt egy abortuszom. Azóta le se feküdtem a párommal, és nem tudtam még mindig feldolgozni, pedig már egy jó ideje volt. Ezeknek a tudatában írtam ezeket, és képzeld, és a kisbabámat vesztettem el, nem a "magzatomat". A gyermekem volt, nem pedig csak valami, ami bennem volt!!!
2011. szept. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Ez az "élősködik" szó meg elég durva, hiszen én, és a párom magja, az én részem is tulajdonképpen...


(az előzőhöz javítás: *éN* a kisbabámat vesztettem el...)


Mellesleg tanultam az esetből, nem is keveset, tehát az a 4darabot még mindig nem értem meg...

2011. szept. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

az élősködiket úgy értsd, hogy nincs saját teste, vagyis ha valaki, *bármilyen* oknál fogva nem akarja, vagy nem bírja kihordani, de az abortuszellenesek miatt a törvény mégis rájuk kényszeríti, az nekik egy kínszenvedés lesz, és szerintem meg kéne nekik is adni az esélyt hogy maguk döntsenek a saját testükről.


sajnálom a kisbabádat, de ha nem vetéltél, akkor a te döntésed volt, dönthettél volna másképp is, az egy másik dolog, hogy ha pl olyan az anyagi helyzeted.., hidd el azt sokkal roszabb lett volna végignézni ahogyan éhenhal.


értem én hogy te így érzel.csak tiszteld azt is aki nem. és nem kell legyilkosozni azt akinek nem használt a tabi, és nem bír ki 9 hónapot felfordult hormonrendszerrel...

2011. szept. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Figyelj, rám is sokszor mondták ezt, és tudom, milyen rosszul esik ez az embernek/nőnek. 4 abortusz azért nagyon durva, ezért javasoltam ezt az erős túlzást, hátha felfogja a lány, hogy mit is tesz ezzel. Igen, "én" döntöttem így, mert senki sem tudta ezt elfogadni, nincs még saját házunk, és az anyagiak miatt is. Pontosan attól féltem, amit írtál, hogy nem lesz pénz ebben a mai világban akár kajára, ruhára, és ezért nem mertem belevágni. Pedig nagyon szerettem volna, lelkileg már kész voltam rá, mégis a hülye pénzes világ miatt elvesztettem... :(

De amúgy a túlzás szót írtam is a "tanácsnál", szóval tudom ezt én is, de talán észhez térne az illető... Legalábbis remélem, hogy mihamarabb észhez tér.

2011. szept. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

igen, értem ezt, nem akarlak bántani, csak kérlek máskor bármennyire is meg kell győzni valakit, ne a nőellenes érvekkel álj elő. szerintem ha 4 abortusza volt, ez amúgy sem érdekli....

sokkal meggyőzőbb lehet mondjuk az, hogy ha 4 szer végeznek pl mandulaműtétet, a gyakoriság miatt, még abba is belehalhatna, nem hogy egy ilyen nagyobb műtétbe. valószínűleg a saját egészsége érdekelni fogja, mert tényleg nem kis megterhelés a szervezetnek. az más dolog, hogy a fogamzásgátló sem épp nyári kirándulás a hormonrendszerünknek... de mégis, talán valamivel kissebb a rizikófaktora, mármint nagyon általánosítva, %-osan nézve, mint egy ismételt műtétnek ugyanazon a helyen.

2011. szept. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 Jubilee ***** válasza:
2011. szept. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
örülnék ha nem akarnád ráerőszakolni a vallásodat másokra. mondtam, ha ilyennel jösz, ezo kategória. amúgy meg gondolj bele milyen lehet kihordani egy magzatot pl egy 14 éves megerőszakolt anyagilag nélkülöző lánynak, és hogy milyen lenne annak a babának, mert lehet hogy azt kívánná, bár meg se született volna, ezen is gondolkodj el mielőtt megkérdeznél egy ilyen feltámasztott babát..
2011. szept. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 Jubilee ***** válasza:
Kedves előttem hozzászóló! Nem akarok én senkire semmit ráerőszakolni. A legkevésbé a vallásomat. Egyszerűen úgy gondolom, hogy ezt is érdemes megnézni. Itt nem egy 14 éves megerőszakolt lányról szólt a kérdező kérdése. Vannak helyzetek, amikor az abortusz elkerülhetetlen, ebben egyetértek veled. De sokszor inkább nem ártana védekezni, mint feleslegesen elvenni leendő kisemberek életét!
2011. szept. 30. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!