Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen fogamzásgátlót szedtek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen fogamzásgátlót szedtek?

Figyelt kérdés
Bocsi,de még nem voltam dokinál,majd csak szerdán megyek,és nem tom hogy ez hogy van.A doki személyre szabottan adja a tabit?Vagy mondhatom hogy erről sokat hallottam hogy jó és szedhetem azt?
2009. ápr. 23. 13:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
én lindynette 20-at szedek. nem a legjobb, de lehet másnak is van ennyi mellékhatása.mifelénk szinte minden csaj ezt kapja, szóval érdekes... elvileg személyreszabottan kapnánk...
2009. ápr. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Yasminelle-t szedek én megvagyok vele teljesen elégedve.Mellékhatása nálam nincs:)
2009. ápr. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
én is yasminelle és nekem sincs mellékhatása :)
2009. ápr. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
yasminelle és nagyon jó:)
2009. ápr. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Meliane, elvileg szinte tök ugyanaz, mint lindy 20. Lehet, hogy csak árban van különbség :)

Amúgy dokifüggő, nekem először úgy írta fel egy doki ezt, hogy se vérvétel, semmi. Szóval akkor nem váltottam ki, néhány évre rá elmentem egy másikhoz, aki csinált vérvételt stb., és ugyanezt írta fel :)

2009. ápr. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nuvaring hüvelygyűrű.


Be kell rakni, aztán 21 nap múlva kivenni. A legkisebb hormonmennyiség, nem megy át az észtőrendszeren (nem terheli le azt), hanem közvetlen a vérbe adagol a hüvely nyálkahártyáján keresztül, nem lehet érezni szex közben, nem esik ki se vécén, se sehogy, ha hasmenésed van/hánysz akkor sem csökken a hatása. 10000ft három havi adag.


Ha belegondolsz, hogy 3 gumi már lassan 700ft akkor ez nem olyan nagy dolog negyed évre...

2009. ápr. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Gracial-t szedek 5 éve!Semmi mellékhatás! 22 szemes tabletta.
2009. ápr. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Én félévig szedtem Lindit és 1 hónapig Yasminelt, sajnálatos módon mind2től migrénes fejfájásom volt, akár csak ismerőseimnek is. Sokat könyörögtem a dokimnak, h írjon fel nekem valami mást, mire a Nuva ringet kaptam. Eleinte nem volt vele semmi problémám, majd elkezdett fájni a fejem ettől is, többx megszédültem. visszamentem a dokihoz és elmondta a panaszaimat, majd erre az volt a válasza h nyápic vok és vagy befejezem a siránkozást v nem szedek semmit. Könyörögtem neki, h csináljon teszteket h mit szedhetek, de erre ismét ugyan az volt a válasza. Így maradtam a gyűrűnél. Fél évig használtam a gyűrűt borzalmas migrének árán és csaknem 10 kiló felesleget is felszedtem. Végül múlt7en úgy határoztam hogy abbahaogy és a fogamzásgátlást a völegényemre hagyom. Szrntem ha nem válik be egy gyógyszer nem szabad azt erőltetni, ha panaszotok van menjetek vissza a dokihoz és ha olyan pancser mint az enyém tessék váltani!
2009. ápr. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
71%
Triodena-t szedtem,ha újra fiatal lennék fel sem vetődne bennem a tabletta szedése,inkább más megoldást keresnék. hiába mondják nincs mellékhatásuk, van. 4 évet vártam arra hogy a saját gyermekemet tarthassam a karjaimba.
2009. ápr. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Csak az nem biztos, hogy teljes egészében a tablettának tudható be...
2009. ápr. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!