Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tényleg teherbe lehet esni az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg teherbe lehet esni az esemény utáni tabletta beszedését követően is?

Figyelt kérdés
A barátommal ma szeretkeztünk, elélvezett bennem, és mikor vette le az óvszert, akkor vette észre,hogy lyukas. Nagyon megijedtünk és egyből elmentünk az ügyeletre receptet felíratni. Az aktus után 2órával már be is szedtem a gyógyszert, ígyis lehetek terhes? Nagyon félek, 20 éves vagyok és nem szeretnék gyereket. Soha sem fordult még velünk ilyen elő. Valaki írjon,légyszíves! :(
2011. szept. 11. 23:17
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én is pont ilyen helyzetben voltam.Én is bevettem 3 órával rá.Nem lettem terhes.15 nap múlva megjött a menzeszem amikor megkellett jönnie.Én is féltem amúgy, de reméljük nálatok se lesz semmi.Én akit ismerek és így jártak senki nem lett terhes.Szerintem nem lesz gond nyugodj meg.24/L
2011. szept. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!