Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tényleg teherbe lehet esni az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg teherbe lehet esni az esemény utáni tabletta beszedését követően is?

Figyelt kérdés
A barátommal ma szeretkeztünk, elélvezett bennem, és mikor vette le az óvszert, akkor vette észre,hogy lyukas. Nagyon megijedtünk és egyből elmentünk az ügyeletre receptet felíratni. Az aktus után 2órával már be is szedtem a gyógyszert, ígyis lehetek terhes? Nagyon félek, 20 éves vagyok és nem szeretnék gyereket. Soha sem fordult még velünk ilyen elő. Valaki írjon,légyszíves! :(
2011. szept. 11. 23:17
1 2
 1/11 krvua ***** válasza:
77%
NEM AZÉRT VAN A GYÓGYSZER MELLET A BETEGTÁJÉKOZTATÓ HOGY NE ZÖRÖGJÖN A GYÓGYSZER!OLVASSAD EL!
2011. szept. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
FAIL Igen, lehetsz terhes.
2011. szept. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%

Talán, ha elolvasnád a tájékoztatót...

de az orvost is kérdezhetted volna.

Amúgy 86% körül van az esélyed, hogy nem lesz gyerek belőle. Ennél többet sajnos nem tud a tabletta.


Esetleg nem akarsz gyógyszerre áttérni? Azzal nincs ilyen gond, ha rendesen szeded.

2011. szept. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Fogok fogamzásgátló tablettát szedni, csak még meg kell várnom a vérvétel eredményét,a receptet már felírta a nőgyógyászom! Amúgy a tájékoztató lapon nincs rajta,hogy hány %-os védelmet nyújt, jó hogy mindenki nekem ugrik....
2011. szept. 11. 23:33
 5/11 anonim ***** válasza:
47%
Én akkor is szeretlek!
2011. szept. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Mivel biztos, hogy nem nyújt 100%-os védelmet, ezért erre a kérdésre senki sem tud neked biztos választ adni, hacsak azt nem, hogy ugyan erősen bízhatsz benne, hogy nem lettél terhes, főleg, ha nem a ciklusod közepén, peteérés időszakában voltál, de sajnos van némi esély rá!

Ezért szerezz be egy tesztet és amint lehet, nyugtasd meg magad!

2011. szept. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Most múlt el tegnapelőtt a menstruációm! Így kevesebb az esély rá?
2011. szept. 12. 00:12
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
milyen tablettát vettél?
2011. szept. 12. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Rigesoft
2011. szept. 12. 08:33
 10/11 anonim ***** válasza:
67%

Betegtájékoztató kb 3. sora: "Az egyébként létrejövő terhességek kb. 85%-át lehet megelőzni a Rigesoft tabletta alkalmazásával, ha az első tablettát a védekezés nélküli közösülést követő 72 órán (3 napon) belül alkalmazzák. "


VS


kérdező kommentje: " Amúgy a tájékoztató lapon nincs rajta,hogy hány %-os védelmet nyújt, jó hogy mindenki nekem ugrik...."


no comment XD

2011. szept. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!