Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Dienille fogamzásgátló 16...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dienille fogamzásgátló 16 évesen, vagy 'szenvedjek'?

Figyelt kérdés

Amikor megjön mindig nagyon görcsölök. Sokszor suliba se tudok menni, és egész nap csak fekszek. Voltam dokinál is és felírta a Dienille fogamzásgátlót(élek nemi életet is).

Sok olyat olvastam, hogy nehéz "leállni" róla, és utána megse jön, vagy épp 2 hetente van..

Itt gyakori kérdéseken olvastam pont ma, hogy egy 16éves lánynak is ezt írták fel. És teljesen elment a kedve a szextől, így a párkapcsolata is megromlott. És 7hónap után akart leállni róla.


Igazából nem szeretném még a szervezetemet ilyen gyógyszerekkel tömni, de az se jó szerintem, ha folyamatosan fájdalomcsillapítókon és görcsoldókon élek.

Amúgy már nagyon sok gyógyszert kipróbáltam: AlgoFlex M, No-spa, Meristin, Troparin, most jelenleg a Béres fájdalom csillapító használ csak, de ettől mindig hányingerem lesz. Flectort is szoktam inni.


Valami ötlet, tanács? Szerintetek mit tegyek?

Köszönöm a válaszokat!


2011. szept. 10. 11:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem ne szedj fogamzásgátlót emiatt. Ugyanilyen erős fájdalmaim voltak (bár csak az első két nap nem tudtam magamról) és nekem is 15-16 éves koromban. 17 éves koromra viszont elmúlt, ennek az okát nem tudom, de már hál' égnek alig érzek valamit ha megjön :) Nekem az orvosom a cataflamot és az algo flex M-et írta fel egyszerre szerintem próbálkozz meg vele vagy kérdezd meg az orvosod róla mit mond :) 17L
2011. szept. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Softness ***** válasza:
29%

en nem szednem, nem egeszseges egyik sem, nekem nagy fajdalmaim vannak, de inkabb beveszek egy gorcsoldot, nekem is elment a kedvem a szextol mikor szedtem, pedig eleg nagy "etvagyu" vagyok. abba hagytam inkabb, most faj, es parazok mindig hogy terhes leszek, de akkor jobb erzes tudnom, hogy egeszseges vagyok


21/L

2011. szept. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
45%
Nehogy szedd.Én mindenkit csak lebeszélni tudok róla.Mérgezed a szervezeted és később sok gondod adóthat belőle, hogy szedted.Sok nő nem is tudja.A májadat is csak tönkreteszi.Nekem is így volt hogy görcsöltem sokszor.már 10 éve menstruálok és az utóbbi 5-6 évben csak kicsit fáj első nap.Én Feldene Dispersal nevű gyógyszert kaptam be ha nagyon fájt.Ez nagyon jó gyógyszer sokan nem ismerik csak a gagyi Nospát meg Algo Flexet.Ezt ha beveszed reggel akkor estig nem is fog fájni a hasad.Körzeti orvossal is fellehet íratni amúgy.A citromfű-cickafark tea is nagyon sokat segít én ha görcsöltem akkor azt ittam és hiszed agy sem 30perc múlva elmúlt a fájdalom pedig úgy fájt hogy a padlón feküdtem.
2011. szept. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!