Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyibe kerül elköttetni az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyibe kerül elköttetni az ondóvezetékem?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 21. 21:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
7%
Te hülye vagy?
2009. ápr. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
3%

Az ondóvezetéked nem tudod elkötettni, ugyanis nem lehet...


Viszont a herédet kivehetteted, ha ennyire idióta vagy...inkább használj gumit ha ennyire nem akarsz kölyköt, de egyszer még meggondolhatod magad!

2009. ápr. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%

nagyon okos előttem hozzászóló, az ondóvezetéket el lehet köttetni. vazektómiának hívják.


egyébként az ár attól függ hol csináltatod, lesd meg pár BPi magánklinika ajánlatát.

2009. ápr. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

azért előbb kérdezősködj, hogy van-e olyan feltétel/lehetőség, ami mellett a TB támogatja.

De csak akkor célszerű, ha már van pár gyereked. Ja és hallottam lehetséges mellékhatásokról(nem emlékszem mi), ennek is nézz utána.

2009. ápr. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
a vazektómia nem 100%os megoldás, és emelett impotenciát is okozhat, sok pasi ugyanis nem tudja elfogadni fejben, hogy már nem teljesen nemzőképes, ezért merevedési zavarok léphetnek fel.
2009. ápr. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, hogy nem a kérdésre válaszolok, nem is tudnék, mivel lány vagyok, de még a női műtétek árával sem vagyok tisztában... csak érdekel, hogy miért szeretnéd elköttetni?
2009. ápr. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

mert aktiv nemi életet élek és utálom a gumit... és elég gyakran váltogatom a partnereim

:)

2009. ápr. 22. 01:50
 8/14 anonim ***** válasza:

húha. kedves kérdező, miért is akarod elköttetni magad? általában családos emberek szokták, akiknek már van 3-4 gyerekük, és nem akarnak többet.


ha viszont gyakran váltogatod a partnereidet, akkor nemcsak a terhesség megelőzésére jó a gumi, de arra is, hogy ne kapj el minden nyavalyát. javaslom, hogy maradj a guminál, akármennyire is utálod.

2009. ápr. 22. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
az már legyen az én gondom...
2009. ápr. 22. 09:20
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem a te gondod, mert ami nyavaját elkapsz az egyik ribitől, azt átadod a másiknak. Igazából ha van olyan hülye nő, aki bevállal egy éjszakát gumi nélkül, akkor valahol meg is érdemli, de az, hogy egy fertőtelep leszel minden partneredre veszélyes. Gondolom erről nem akarod majd tájékoztatni a nőidet. Ügyes, okos fiú, halj meg gyorsan nemibajban, úgy kell azt.


Meg mondjuk én el se hinném egy jöttment palinak, hogy azért nem kell gumi mert elköttette magát :P

2009. ápr. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!