Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van értelme tablettát szednem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme tablettát szednem?

Figyelt kérdés

Mostanság a suli miatt nem fogok olyan gyakran találkozni a barátommal, mint eddig.

A gimin alapból levő síkosító kegyetlenül kiszárít, és marhára fáj kb 20 perc után.

Eddig nem szedtem tablettát, de nem szeretnék védekezés nélkül szeretkezni.

Van értelme most elkezdenem? Hozzátenném, hogy ha használunk gumit, max 1 menetet bírok, mert egyszerűen annyira kidörzsöl és mar, hogy az egésztől elveszi a kedvem, de nélküle (néha olyan is előfordult, de nem kérek szidalmakat) sokkal többet is gond nélkül élvezek. Mostanság meg majd kevesebbszer, de több időre találkozunk, szóval, felkészülhetek rá, hogy a párom többször akar majd.


Igyekeztem lényegretörő lenni, remélem, érthető a problémám.


18/l


2011. szept. 8. 11:21
 1/3 anonim ***** válasza:

A védekezés fontos dolog, és az is hg élvezd az együttlétet... :) Szerintem nyugodtan írass gyógyszert, mert biztonságos lesz a szex és neked sem lesz kellemetlen.

Annyira meg nem veszélyes az ára sem én is szedek 7.000 ft 3 havi tabi, amit ha visszaosztasz 2.333 ft egy hónapra. ha többször együtt vagytok akkor szerintem gumira is elmegy ennyi. És a bogyó legalább kényelmes védekezési forma. Nincs ami irritáljon és veszély sincs. 25/N

2011. szept. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
egyetértek az elsővel :) még annyit tennék hozzá, hogy tablettával nyugodtan lehet szexelni különlegesebb pózokban, nem kell nézni hogy kiszakad-e a gumi. és ha pattanásos vagy, akkor van rá esély hogy a fog.gátlótól tiszta lesz a bőröd (nekem kitisztult a ragyás fejem:D )
2011. szept. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! :)
2011. szept. 8. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!