Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Támogatott fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Támogatott fogamzásgátló tabletta? (többi lent)

Figyelt kérdés

Holnap megyek nőgyógyászhoz fogamzásgátló tablettát felíratni.

Egy ismerősöm azt mondta hogy kérjem támogatottan,és akkor az árnak csak a 10%-át kell fizetnem.

Ez igaz?Létezik ilyen?


2011. szept. 6. 20:00
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
a fogamzásgátló tablettánál nem hiszem h létezik ilyen,elég drága mulatság szerintem. én 6 évig szedtem és most hagytam abba anno 4500ért váltottam ki most már 8000ft. szóval hát nekem soha nem volt semmi támogatás rá... ezért furcsállom ezt.
2011. szept. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Mi az hogy "főleg kiskorúaknál"?Ha esetleg rám céloztál,megnyugtatlak nem vagyok kiskorú.De ha az lennék,ahhoz se lenne semmi közöd.


De már legalább értem miért vagy ilyen szánalmas :) (Mert MEDDŐ LETTÉL.)

2011. szept. 8. 10:56
 13/19 A kérdező kommentje:

Egyébként meg eleve nem értem a pattogásod,hogy én "az állam pénzén akarok DUGNI"-maximum te,én szeretkezni szoktam-.

Ki mondta ezt?Ki mondta hogy nem akarom megfizetni?

Szimplán hallottam egy ilyet egy ismerősömtől,ezért feltettem egy kérdést,amire válaszoltak is,megköszöntem és továbbléptem.Ezzel le is záródott a téma,te jöttél ide feleslegesen-hülyeségeket-írkálni.


További válaszaidtól kímélj meg ha lehet. :)

2011. szept. 8. 10:59
 14/19 anonim ***** válasza:
60%

Ja nem, nem érted. Most terhes vagyok, voltak minimális problémáim, de túllettem rajtuk aránylag hamar. :)

Most már a terhesgondozást fizetem meg teljes árban.

Ha meg nagykorú vagy, akkor ilyen kérdéseket szánalmas itt kiírni. Ez az én véleményem.

Egyébként a kárörömöd, hogy mások meddősége boldoggá tesz, hidd el, vissza fog ütni, és nagyon fájdalmas lesz. Én hiszek a sorsban.

2011. szept. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Miért lenne szánalmas?

Azért van ez az oldal hogy kérdezzünk nem?

Úgy látom elég gyenge a felfogó képességed,leírom még egyszer...HALLOTTAM VALAMIT és utána kérdeztem.


Egyébként nem a -volt-meddőséged okozott örömet,hanem az hogy tudom miért pattogsz :)

A babához meg sok boldogságot és jó egészséget,remélem Ő majd megváltoztatja ezt a negatív hozzáállásodat.

2011. szept. 8. 21:54
 16/19 anonim ***** válasza:
77%

Kedves kérdező!

Amíg egy 5 éves értelmi színvonalán állsz, addig ne akarj gyógyszert íratni. Először fel kéne nőnöd hozzá! Mehet a lepontozás.

2011. szept. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem korrekten és normális hangvételben tette fel a kérdését... NEm tudom minek kell lehurrogni, ha valaki pár mondatot értelmezni nem tud.... o.o


Amúgy a kérdésre válaszolva én ilyenről nem igazán hallottam. A tablettára szerintem nem igen van semmilyen kedvezmény. És aki pedig mondta, hogy lehetne támogatni a fogamzásgátlást, annak igazat adok. Mert tényleg nem annyira olcsó, én is ezért hagytam abba egy kicsi időre, mert nem futotta rá, főleg hogy már 1 havit nem is lehet fel íratni. Szóval tényleg lehetne egy kicsivel olcsóbb... :)

2011. szept. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
70%
A kérdését igaz, hogy normál hangvételben tette fel, de ahogy utána megnyilatkozott....
2011. szept. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
75%
dugulj már el nyomorult kérdező!!!
2011. szept. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!