Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Támogatott fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Támogatott fogamzásgátló tabletta? (többi lent)

Figyelt kérdés

Holnap megyek nőgyógyászhoz fogamzásgátló tablettát felíratni.

Egy ismerősöm azt mondta hogy kérjem támogatottan,és akkor az árnak csak a 10%-át kell fizetnem.

Ez igaz?Létezik ilyen?


2011. szept. 6. 20:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát azért ez sántít. Csak olyan tablettára van TB támogatás, ami alapvetően nem fogamzásgátló, hanem hormongyógyszer, és bizonyos betegségek kezelésére szolgál, csak "mellékhatásként" fogamzásgátló. Ilyen a cypromix, minerva, diane35.

Ha nincs semmi bajod, csak fogamzásgátlásra kell, akkor eszedbe se jusson ilyen gyógyszert kérni, mert később nagyon megbánhatod.

A többi tabletta nem TB támogatott.

2011. szept. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm a gyors választ,megy a zöld kéz :)
2011. szept. 6. 20:16
 3/19 anonim ***** válasza:
59%
Hát azért akinek szexuális célból kell, azért az fizesse meg egész árban. Ugye nem beteg, hogy a biztosítóház pénzén szexeljen.
2011. szept. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdés.
2011. szept. 7. 19:29
 5/19 anonim ***** válasza:
71%
A TE kérdésed nem. De másnak lehet az a kérdése, hogy neki miért nem jut pl. művégtagra TB-támogatás amikor másnak dugásra igen...
2011. szept. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
ÉN tettem fel a kérdést,szóval itt az ÉN kérdésemre kell válaszolni,ha nem tetszik el lehet menni a bús pitsába.Lesz@rom a nyomorod,ne rajtam vezesd le.Írhatsz még,hidegen hagy,max. mindig lepontozlak. :)
2011. szept. 7. 22:14
 7/19 anonim ***** válasza:
50%

Nem tudom mit visongsz 87%-os...

Szerintem nem ártana, ha az állam nyújtana némi támogatást a fogamzásgátló eszközökre, akkor talán nem lenne a második leggyakoribb műtét az abortusz. A dugást nem tudod betiltani, mert ösztön, és hiába tiltod, úgy is mindenki csinálja...akkor már lehet jobb lenne, ha inkább megelőznénk a nem kívánt terhességet.

2011. szept. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
71%

Ja azért ne értsetek félre, én is szedtem, csak megfizettem. És aztán a meddőségi kezelésemet is TELJES árban ÉN térítettem meg. A terhességem nyomonkövetését is teljes árban fogom fizetni, mert magánorvoshoz megyek.

De attól még tarthatom nemnormálisnak az állam pénzén szexelést... főleg kiskorúaknál.

Amúgy pedig jólesik visongani.

És a lepontozást magasról lesz.rom, tényleg. Sajnálom, hogy azt hiszi valaki, hogy a lepontozással bosszút áll a másikon. Aki ennyire fontosnak tartja az ezen az oldalon kapott %-át azt eléggé sajnálom... milyen élete van ha ez a lényeg benne?!

2011. szept. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
57%

De nem érted amit mondok? Szerinted nem lenne értelmesebb, ha inkább támogatnánk a fogamzásgátlást?

Vagy te úgy vagy vele, hogy haljon meg minél több magzat inkább, minthogy olcsóbban kapjon mindenki tablettát/óvszert/spirált/pesszáriumot akármit?

2011. szept. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
71%

De értem. És igazad van, DE aki nem bírja dugás nélkül, az fizessen érte.

Hidd el, nem ettől lesz kevesebb az abortusz, a gyakorlat azt mutatja, hogy ha ingyen adják sem csökken az abortuszok száma.

2011. szept. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!