Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lefeküdtem a barátommal és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinaa0 kérdése:

Lefeküdtem a barátommal és amikor ő elment lehet hogy rámcsöppent?

Figyelt kérdés
Kb 3-4 napja lefeküdtem a barátommal és lehet hogy rácsöbbent a hüvelyemre a sperma. Lehetek terhes?Remélem nem mert nem szeretnénk gyereket.Kérlek titeket ne hülyeségeket válaszoljatok nagyon aggódok :(:(
2011. aug. 24. 14:34
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/79 anonim ***** válasza:
de vagy sietned kell a tesztel vagy szólni anyádnak, mert ha tényleg terhes vagy és nem szóltál neki aztán rájön akkor kapsz te igazi leb@szást.
2011. aug. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/79 anonim ***** válasza:
100%

Öregem... Szexelni elég idős meg érett vagy, de ahhoz, hogy vállald a felelősséget, ahhoz nem???? Ezen már hisztizéssel, bőgéssel, idegeskedéssel nem fogsz segíteni. Ha most kellene megjönnie és 3-4 napja szexeltetek, nem valószínű, h terhes vagy, de mint mondtad, egy hetet is késhet, akkor viszont épp a peteérés időszakában sikerült elkövetni ezt az orbitális baklövést....

Nem érted, hogy erről muszáj beszélned anyukáddal???? Biztos jobban fog örülni, ha már akkor mesélsz el neki mindent, mikor gömbölyödsz... na akkor tényleg ki fog csinálni. Miért nem 1-2 napon belül kezdtél el aggódni? Talán mert akkor még meg lehetett volna akadályozni az esetleges megtermékenyítést? Gratulálok!

21L

2011. aug. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/79 anonim válasza:
100%
Figyelj, várj pár hetet..meg nézed meg jött e, ha igen akkor nincs gáz. Ha nem jött meg akkor vegyél egy tesztet és kiderül. Olyan érdekesek vagytok, én is 14 éves lány vagyok és volt egy barátom, 9hónapig együtt voltunk és már le akart feküdni, de nem engedtem, szerintem ettől lesz valaki érett, nem attól hogy megragadja az első lehetőséget.
2011. aug. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/79 anonim válasza:
51%
figyelj kislány, annyira ne parj, szerintem nézz a neten egy nőgyógyászt minnél hamarabb, most azonnal, sűrgősen menj el akár egyedűl, vagy kérd meg anyud h vigyen el nőgyógyászhoz, ha kérdezi h ''minek'' találj ki valami elfogadható magyarázatot :) aztán menj be a dokihoz, és négyszemközt beszélj vele, siess nagyon, mert velünk is volt ilyen, nagyon féltünk, de végülis barátnőm nem volt terhes pedig egy hetet késet neki a menszesze, a magyarázat az: iszonyatosan félt szegény h terhes, és ez pszihológia... mert a azon parázott h nem jön meg neki, erre késett, de mondom, siess orvoshoz :)
2011. aug. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/79 anonim ***** válasza:
61%

A többiek már elmondták milyen nagy felelőtlenség volt ez. Tünetek is legkorábban a menstruáció kimaradásakor jelentkezhetnek. Teszt elvileg 2 hét után mutat eredményt. Szerintem majd akkor mondd el anyukádnak, ha még egy hét múlva sem jön meg. Én megértem, hogy ilyen fiatalon nem mered elmondani, ezért kellett volna várni addig, amikor már el merted volna. Dehát ezen már nem lehet változtatni.

De ha a teszt is pozitív akkor azonnal szólj neki, mert ha abortusz lesz, azt csak a 12. hétig lehet elvégeztetni. Azt sem kezdem el mondani, hogy annak mennyi veszélye van.

Egyébként valószínűleg van valami betegséged, gomba vagy akármi a viszketés miatt. Az magától nem fog helyrejönni, ezért muszáj mondanod anyudnak. De olyat attól is elkaphattál, hogy leülsz egy vécére. Az orvost meg köti a titoktartás, ezért nem fogja elmondani anyudnak, hogy már nem vagy szűz. Szóval ezügyben mindenképp szólj.

És ne idegeskedj, kitartás :)

19/N

2011. aug. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/79 anonim ***** válasza:

Akkor elmondom milyen tünetek jelentkeznek a teherbeesést okozó aktus után 5 nappal.


SEMMI.


Eleve az aktus után 3 nappal is bekövetkezhet még a megtermékenyülés, hiszen mind a spermiumok, mind a petesejt több napig is életképesek, és az sem mindegy mikor volt peteérés. Aztán a megtermékenyülést követően még 3 nap kb amíg a zigóta beágyazódik a méhnyálkahártyába. Ez összesen 6 nap. De a beágyazódás sem jár tünetekkel, a tipikus rosszullétek stb. csak később, de minimum két hét múlva jelentkeznek, de van, hogy egyáltalán nem.

2011. aug. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/79 josek ***** válasza:
0%
van olyan teszt ami a pár napos terhességet is jelzi de az qurva drága, tipli a dokihoz, ne itt keress vígaszt old meg, útólag okos az ember, de az én véleményem szerint nem vagy terhes, de ebböl tanulni fogsz hogy védekezni kell, a barátodnak lehetett volna annyi esze hogy gondoskodjon óvszerröl, ha már dugni akar, vele beszéltél már??
2011. aug. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/79 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy épp most hasít szíjat a hátán az anyja:D
2011. aug. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/79 anonim ***** válasza:

ezek után csak azt tanácsolom beszéld meg anyáddal és örülj ha nem olvasta az oldalt!:D

am a pasiddal beszéltél már róla?

és ő hány éves?

2011. aug. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/79 anonim ***** válasza:

Lol, 7 oldalnyi válasz, egy ezerszer feltett hülye kérdésre.

Vagy fail, vagy ennyire hülyék a mai lányok?!


Mert kérted a nem elhülyéskedett választ, nesze, mert kb ezt érdemled erre : asdadasdasdasdasd


u.i.:Istenem, ennyire buta embereket.

2011. aug. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!