Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Baj ha a menstruásio harmadik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha a menstruásio harmadik napján vettem be az elsö tablettát?

Figyelt kérdés
most kezdtem el szedni a fogomzásgátlot,az orvosom ajánlotta mert nagyon rendszertelen a menstruáciom,de elfelejtettem bevenni az elsö két napon,attol még ugyanugy meg fog jönni a havim ha beszedem a 21 tabit?
2011. aug. 24. 05:55
 1/2 anonim ***** válasza:

hát én a helyedben nem is szedném ha nem fogamzasgatlasra kell vagy pl pattanásokra... nemlesz amugy semmi gáz belőle, meg fog jonni ha beszedted a 21 tablettat, de tudod hogy az nem igazi menstruáció, szoval szerintem mindegy is. a megvonásos vérzés jönni fog persze. de van annak egy halom mellékhatása, nemtudom hany eves vagy, de az en ciklusom is rendszertelen volt vagy 20 eves koromig, aztan beallt magatol.

25/N

2011. aug. 24. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

El kell olvasni a tájékoztatót. Nem is értem, hogy az embereknek miért nem ez az első dolguk, mielőtt beszednek vmit. De a legtöbb tabit az 1-5. nap lehet elkezdeni, szóval nem baj, ha a harmadikon vetted be az elsőt.

Viszont csak felvilágosításképpen mondom, hogy a tabletta nem rendszerezi a ciklust, hanem kikapcsolja. Nem lesz menstruációd, hanem helyette megvonásos vérzésed lesz, ami tény, hogy pontos, csak épp a saját ciklusodhoz semmi köze. Ha abbahagyod, feltehetőleg ugyanolyan rendszertelen lesz, mint előtte, vagy még rosszabb, ami mondjuk gyerekvállalásnál igen csak kellemetlen.

Ha azt akarod, hogy a saját ciklusod jöjjön helyre, akkor vizsgáltasd ki magad, mert a tabi csak elfedi a problémát.

2011. aug. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!