Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kinél hogy működik? - fogamzás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinél hogy működik? - fogamzásgátló fizetés.

Figyelt kérdés

Azt szeretném megkérdezni, hogy ki hogy fizeti a fogamzásgátlóját. Ha mindketten még suliba jártok, de ez a védekezési módszer lenne a megfelelő és ugyebár nem a ,,legolcsóbb mulatság,,. Fele-felére belepótol a párotok is? (hisz ez mindkettőnk érdeke a biztonság).

Vagy ha már itt tartunk (nem akarok még1 kérdést nyitni e-miatt )pl. az óvszert ki veszi nálatok? Mindig a srác? Vagy kinél hogy van ez?


2009. ápr. 16. 13:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Anno a gumit mindig a párom vette. Aztán elkezdtem szedni a fogamzásgátlót, azt mindig én veszem - bár közös kasszán vagyunk, tehát lényegében elosztjuk az árát :). (mindketten dolgozunk)


De pl egyik ismerősömnél mindig a fiú veszi a fogamzásgátlót a lánynak, változó.

2009. ápr. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Fele-fele teljesen jó, ha csak félig dugja be. ;)))


Félretéve a viccet, szerintem nyugodtan osztozzatok a költségeken, hisz mindkettőtök érdeke a dolog.

2009. ápr. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Legtöbbször ő vette a gumit, de volt, hogy én is vettem. A tabit közösen fizettük.
2009. ápr. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

13:43-as tiszta ,,lökött,, vagy XD - csak félig dugja be :)))

Köszi mindenkinek a választ :)

2009. ápr. 16. 13:57
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Mikor még mindketten iskolába jártunk nekem ezt anyukám vette. Úgy volt vele, ha már úgyis sexuális életet élek (ugyanazzal a partnerrel) védekezzünk. Pechére én beleestem abba kis %-ba, hogy gyógyszer mellett terhes lettem (akkor már egy éve szedtem) 18 évesen. Gyereket megtartottuk (azóta is együtt vagyunk a férjemmel), de szülés után gyógyszert váltottam. Azóta természetesen közösen fizetjük a férjemmel :)

28/L

2009. ápr. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Elsőnél anyja vette, másodiknál közösben, a mostani nem hagyja, hogy adjak bele, azt mondja, hogy ez az ő dolga, meg az olyan, mintha fizetnék a szexért. Inkább elhívom moziba, meg ahova épp kedvünk van. :)
2009. ápr. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Óvszert egyszer és vettem, egyszer a párom, most hogy tabit szedek, felesbe fizetjük. Kicsit húzós is lenne egyedül kifizetnem 7000 forintot:S
2009. ápr. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk csak én fizetem,vagyis anyukám.Igaz a párom felajánlotta,hogy fizessük felesbe mert igy korrekt,de nem gondolom,ugy,hogy ezt is fizetnie kéne amikor közösprogramoknál amik fizetösek lennének ö ad bele többet.persze néha feszélyezve is érzem magam igyis,hogy nem egyenlö arányban fizetünk:) /mindketten suliba járunk/
2009. ápr. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Amíg suliba jártam, addig a párom fizette teljes egészében, mert ő akkor már dolgozott, aztán amikor dolgozni kezdtem, akkor felesbe, most meg már egy háztartásban közös kasszán vagyunk.
2009. ápr. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Iskolába járok, anyum belepótol, de a párom már dolgozik, így ő fizeti a nagyobb részét.
2009. ápr. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!