Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet olyan eset, hogy bevette...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet olyan eset, hogy bevettem a sürgőséggi tablettát,2nappal később a szexuális kapcsolatom után, és nem fáj a hasam, nem véreztem. Szval mintha nem is vettem volna be semmit?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 15. 18:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Én még nem vettem be ilyen tablettát (kopp-kopp-kopp),de szeritem embere válogatja kire hogy hat. Ha most vetted be, szerintem nem hat egyből, lehet hogy 1-2 nap múlva érzel vmit. De még ez se biztos. Szerintem hat az! Ne izgulj!
2009. ápr. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
:)))....köszönöm!Remélem tényleg,hogy nem hagy cserben, mert ez az utolsó esélyem.
2009. ápr. 15. 18:53
 3/9 anonim ***** válasza:
én hnap akarok venni egyet..Veled mi történt,hogy sürgősségit kellett bevenned?:$
2009. ápr. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát ez elég hosszú és bonyolulut dolog volt.Buliban voltunk, ittunk, de nekem a pasi tetszett(ik).S hát azt hittem, h mást fog velem csinálni(mármint, hogy megujjaz vagy hasonló),mire lefeküdtem csak azt érzem, h már bennem van. Kérdeztem, h van -e gumija, de ő azt mondta, h most nem készült ilyenre.S akkor mondtam, hakkor azonnal hagyd abba...szval nem tom, h mi van.De nem is élveztt el, ez csak pár perc lehetett.VAn esély rá, h terhes leszek? Ja, és amúgy nekem ez volt az első.
2009. ápr. 15. 19:16
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
hát ha nem élevezett el,akkor is lehetsz terhes az előváladéktól. arról meg h az első volt,meg h azt hitted csak ujjazni akar inkább nem irok semmit,lesz más aki megteszi helyettem
2009. ápr. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Tudom, h idióta vok, meg gyerekes, de én talán még ennyire fiú közelében sem voltam, mint akkor, meg ittam is.Tudom-tudom, h hülye vok. és tapasztalatlan. Leginkább maganban csalódtam, de elég jól.
2009. ápr. 15. 19:28
 7/9 anonim ***** válasza:
75%
minden esetre az egy jó dolog h vettél be esemény uténi tabit...elméletileg nem lehetsz terhes. ja, és nem minden lány vérzik az első alkalommal
2009. ápr. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Betegtájékoztató? Olvasd el és meglátod, hogyan hat a gyógyszer... Ha esetleg olyan nehéz kinyitnod a betegtájékoztatót:

[link]

[link]

Ja és jobb, ha tisztában vagy vele, hogy a 72 órás tabi messze nem a leghatékonyabb...Simán lehetsz terhes, ha későn vetted be.

Ahhoz csak gratulálni tudok, hogy egy jöttmenttel, ittasan, védekezés nélkül veszítetted el a szüzességed...Hajrá felelősség! Szégyellheted is magad rendesen...

Köszike a lepontozást!

2009. ápr. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Bocsi, de nem jött-ment...én nekem még mindig tetszik, és ha lehetne, szeretnék vele járni is.De sztem ő nem menne bele.
2009. ápr. 17. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!