Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A menszeszem elott kb.4...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A menszeszem elott kb.4 nappal vagyok, a baratommal mindig huvelkykuppal vedekezunk, s soha nem elvez belem! De most szeretnem, hogyha belem elvezne, mivel az neki is nagyobb elvezet! Mennyi az esely a terhesegre?

Figyelt kérdés
Gumit nem hasznalunk mivel alergias vagyok ra! Tehat igy nagy az eselye, hogy terhes maradok? Mivel olvastam, hogy menszesz elott s menszesz utan nagyon kicsi az esely a teherbe esesnek, semmifele vedekezes nelkul is!
2009. ápr. 15. 14:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100 nőből 5-20 nő esik teherbe spermiciddel védekezve. Én biztos nem vállalnék ekkora kockázatot a ciklus egyetlen napján sem. Esetleg csak megszakítás mellett használnék spermicidet. Amúgy létezik latexmentes gumi is. Próbáltátok már? Tabi?
2009. ápr. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem probaltuk meg! En belem se elvezett sosem, mindig mielott elmegy kiveszi! A baratom sajnos kint dolgozik kulfoldon, igyhat csak honaponkent latjuk egymast. Igy nem hinnem, hogy sok ertelme lenne, ha tabit szednek.
2009. ápr. 15. 14:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Tök mindegy melyik napon vagy éppen a teherbeesés sosem megy 0%-ra. Mindig teherbe tudsz esni, akár mensi elött vagy akár utána. Max akkor valóban kisebb az esély. lehet hogy 100%-ból max 10% az esély, de az a 10 ottvan!!
2009. ápr. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz gyereket, maradjon is a megszakítás mellette!
2009. ápr. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!