Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szokásos. Lehetek terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szokásos. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Lehet páran kinevettek, hogy még most is aggódom, de - előző hónapban együtt voltam a barátommal úgy, hogy előző este hánytam a gyógyszerbevétel után. Így esélyes, hogy nem szívódott fel, és terhes lehetek. Volt is aggódás, késett is egy napot, már teljesen bepánikoltam. Végül rendesen megjött, rendes mennyiség, szokásos 4-5 napos hosszúság. Azóta rendesen szedem a gyógyszert, rendesen védekezünk. Még tesztet is csináltam aznap,mikor megjött, negatív lett.

Így tudom, kb. semmi esélyem hogy terhes legyek, de annyi baromságot olvas össze az interneten az ember, pl hogy valakinek hónapokig megjött, és kiderült, mégis terhes volt közben, hogy már elbizonytalanodtam... elegem van ebből, állandóan csak aggódom, lehet inkább apácazárdába kéne vonulnom... :) mindenesetre köszi a válaszokat.


2011. aug. 18. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha ennyire aggódsz akkor csinálj még egy tesztet és ha még az sem elég vérvizsgálatot. Szerintem nincs miért aggódnod.
2011. aug. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
99,9% hogy nem vagy terhes.
2011. aug. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 marcipanfelho válasza:
sajnos van ilyen hogy megjön és mégis terhes vagy. nem sok esélye van de még egy teszt megmondhatja. sokszor a tesztek is tévedhetnek sajna :S
2011. aug. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szerintem menj nőgyógyászhoz és az megmondja =)

de lehet hogy elég mégegy teszt, ha az negatív, akkor nem vagy az =)

amúgy meg a tabiknál.....a legtöbbnél 48 vagy 72 órán belül pótolni elég =)

2011. aug. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat az előbb csináltam még egy tesztet, újra negatív lett. így megnyugodhatok már talán... de hogy mániákusságom végleg lehiggadjon, hétfőn elmegyek orvoshoz is :)
2011. aug. 19. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!