Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Régen sokkal jobban kívántam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régen sokkal jobban kívántam az együttlétet, de egyre csökken a libidóm. Lehet ettől? (lent kifejtem)

Figyelt kérdés

Régen naponta többször is szeretkeztünk, de most már jó, ha heti egyszer, de az sem olyan már, mint régen. 1,5 éve szedek fog.gátlót. Lehet, hogy ez a tabi miatt van?

Vagy amúgy is kialakult volna ez?


Szerintetek érdemes lenne átálnom egy időre valami hormonmentes készítményre? Krémek, esetleg spirál? Javíthat a helyzeten?


Nem szeretném, ha emiatt lankadna le a kapcsolatunk...


2011. aug. 16. 14:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Természetes a visszaesés a kezdeti lángolás után. De azért megkérdezheted erről nőgyógyászodat.
2011. aug. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A fogamzásgátló nagyban csökkentheti a szexuális vágyat, libidót.

Nekem pár hónap után visszatért, miután leraktam ezt a sz@rt.

2011. aug. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A fogamzásgátlóknak elég gyakori mellékhatása a libidócsökkenés. De az is lehet, hogy a kapcsolatotok lanyhult el kicsit.

Térjetek át vmi hormonmentesre, és nézd meg, hogy a tabitól van-e.

2011. aug. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Rám gyakorolt ilyen hatást :( szóval lehet ettől! Persze "összeszokástól" is lehet ilyen holtpont, ti ismeritek egymást jobban!
2011. aug. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem pl. a fogamzásgátlótól csökkent a libidóm. Így napi 5-6 alkalom helyett csak heti 4-5 alkalommal kívánom a szexet.


Próbálj meg hormonmentes készítményre váltani, siprált én úgy tudom, hogy csak több gyerekes anyukáknak raknak fel.

2011. aug. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha Belara-t szedsz akkor tuti attól!
2011. aug. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!